Stilistė Agnė Gilytė: „Kas tai yra kokybiška bižuterija“

Penktadienio vakaras stilistei Agnei Gilytei nebuvo eilinis.

Draugų apsuptyje A. Gilytė atšventė pirmąjį rinktinių papuošalų baro „BIŽU by Agnė Gilytė“ gimtadienį.„Į šiuos metus sutelpa dešimtys kelionių ir parodų, ieškant išskirtinių papuošalų. Nuo Honkongo iki Paryžiaus – viskas tam, kad į šias lentynas nugultų bižuterija, kuria su klientėmis norisi pasidalinti tarsi patarimu su geriausia drauge“, – šypsosi A. Gilytė.


Stilistės pasveikinti ir susipažinti su naujausiomis bižuterijos tendencijomis sugūžėjo gausus draugų ir žinomų žmonių būrys: fotografė Reda Mickevičiūtė, mados renginių organizatorius Arnoldas Remeika ir kiti.  Organizatorių nuotr.„Idėja įkurti išskirtinių papuošalų barą gimė iš noro moterims suteikti galimybę eksperimentuoti, puoštis kitaip nei siūlo greitosios mados namų reklamos, pasivejančios mus kiekviename žingsnyje. Formuodama klientų asmenines spintas dažnai susidurdavau su kokybiškų aksesuarų trūkumu. Norisi, jog papuošalas tarsi vyšnia ant torto įprasmintų ir atspindėtų žmogų, kuris jį nešioja“, – užkulisiais dalinasi stilistė.


Aksesuarų baras per metus pasipildė 20 skirtingų prekių ženklų bižuterija: kaklo papuošalais, žiedais, auskarais, sagėmis ir apyrankėmis. Akį traukiančią bižuteriją čia randa ir minimalistės, ir „drąsesnių“ papuošalų, kaip Oscar de la Renta, mėgėjos.


A. Gilytės teigimu, kokybiškos bižuterijos sąvoka lietuvių galvose lyg šiolei skambėjo tarsi oksimoronas: „Dauguma žmonių galvoja, kad tai pigūs plastmasiukai, kuriuos pačiumpame probėgšmais prie kasos pirkdami sijoną. Iš tiesų kokybiška bižuterija yra tarsi „prieinamesnė“ juvelyrikos alternatyva. Bižuterijos papuošalai yra dengti auksu arba sidabru, tad puikiai papildo kasdienę aprangą ir neskriaudžia piniginės kaip iš tauriųjų metalų pagaminti juvelyrikos dirbiniai”.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis