Naujoje Tomos Jankauskaitės kolekcijoje – 15 skirtingų suknelių, skirtų laimingoms moterims

Dizainerę Tomą Jankauskaitę kūrybos gerbėjos geriausiai žino dėl romantiškų suknelių. Kurdama naujojo sezono kolekciją ji jėgas sujungė su aksesuarų dizainere tam, kad pristatytų optimistišką, pavasarišką kolekciją laimingoms moterims.

Pasitinkant pavasario-vasaros sezoną prekės ženklo „Studio Toma“ kūrėja T. Jankauskaitė pristato naują suknelių kolekciją „SS’18“, įkvėptą kelionių po tolimus šiltuosius kraštus. Šįkart dizainerė savo kūrybos gerbėjas kviečia puoštis ne tik suknelėmis, bet ir prie jų derančiais žaismingais rankų darbo auskarais. Juos kūrė drauge su ženklą „Munė design“ atstovaujančia Ramune Bulaukaite.


G. Gedminaitės nuotr.

G. Gedminaitės nuotr.

„Įkvėpimo sėmiausi keliaudama. Ypatingą vaidmenį čia atliko laikas, praleistas Šri Lankoje. Norėjau sukurti lengvą, patogią, spalvingą suknelių kolekciją, kuri rastų kelią į merginų ir moterų spintas. Tų, kurios planuoja atostogas, ruošiasi vasaros šventėms ar tiesiog nori atsinaujinti“, – pasakoja T. Jankauskaitė.


G. Gedminaitės nuotr.

Kolekcijoje – 15 skirtingų suknelių modelių, bet T. Jankauskaitė žada ir daugiau šiltojo sezono naujienų. Dizainerė didelį dėmesį tradiciškai skiria drabužių universalumui, tad derinant skirtingus aksesuarus, švarkus, avalynę galima išgauti vis naujus įvaizdžius. Suknelės siūtos iš praktiškų, šiltu ir karštu oru malonių dėvėti audinių – viskozės, medvilnės, lino, poliesterio – kombinacijų.


G. Gedminaitės nuotr.

„Audinius, kaip visada, rinkau ypatingai kruopščiai, atsižvelgdama į sezoniškumą ir mados tendencijas. Dalį medžiagų pati parsivežiau iš Vokietijos, kiti atkeliavo iš Italijos. Kolekcijos koloritas varijuoja nuo ryškios raudonos iki pastelinės rausvos. Suknelės margintos stilizuotų gėlių raštais, taškeliais, dryžiais. Pastarasis raštas – vienas mano mylimiausių“, – pasakoja dizainerė.

Drabužių kūrėja tęsia meilę bohemiškumui, lengvai krentančių siluetų sukneles dekoruodama kutais, raukiniais.


G. Gedminaitės nuotr.

Naują kolekciją T. Jankauskaitė pristato bendradarbiaujant su papuošalų kūrėja R. Bulaukaite: „Ramunę pažįstu seniai. Patinka jos požiūris, kruopštumas, tad pasiūliau drauge sukurti aksesuarų liniją. Rezultatas – spalvingi minimalistiniai auskarai, derantys prie suknelių“.


G. Gedminaitės nuotr.

Kolekciją „SS’18“ įkvėpusių dizainerės atostogų prisiminimai nugulė ir įvaizdinėje fotosesijoje. Specialiai iš Šri Lankos T. Jankauskaitė parsivežė šiaudines skrybėles, foto studijoje įkomponavo harmoningai derančius lauko baldus.


G. Gedminaitės nuotr.

„Lėktuvo bagaže gabenau net šešias skrybėles. Žinojau, kad puikiai tiks prie suknelių“, – prisimindama šypsosi kūrėja. Didelį dėmesį ji skyrė ir apavui: iš užsienio siųstas įspiriamas basutes pintu padu dekoravo pačios rankų darbo kutais.


G. Gedminaitės nuotr.

G. Gedminaitės nuotr.

G. Gedminaitės nuotr.

Nuo pirmosios kolekcijos dizainerės kūrybos gerbėjas vienija sąmoningas pasirinkimas būti laimingomis, optimistiškomis, apsupti save estetika, išliekant rafinuotomis ir žemiškomis. Kaip ir visos moterys, jos neišvengia rutinos, tačiau moka laiku ištarti „stop“, o tada pasimėgauti tiek akimirka, tiek dviejų mėnesių atostogomis ten, kur paplūdimio smėlis kimba prie pėdų, o jūros vandens druska įsigeria į plaukus.


G. Gedminaitės nuotr.

Švelni, šviesi, gyva, skleidžianti šilumą aplink save ir įsimylėjusi gyvenimą“, – taip galima būtų apibūdinti T. Jankauskaitės kūrybos mūzą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis