Turite nedėvimų drabužių? Štai ką su jais daryti rekomenduoja žymios Lietuvos moterys

Didžiąją laiko vilkime tik 20 proc. visų savo turimų drabužių, o visi kiti virsta amžiams įšaldytais pinigais arba dar blogiau – būna išmesti.

Ši problema nesvetima ir nuomonių formuotojoms Viktorijai Šaulytei, Agnei Kulitaitei, Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei-Pitkauskienei ir kitoms žymioms šalies damoms. Tad drauge su drabužių nuomos platforma „Rent Boutique“ jos pristato unikalų projektą „Rent Boutique & Friends Sale“, skirtą nebedėvimus vakarinius, kokteilinius, proginius drabužius ir aksesuarus sujungti į vieną spintą ir rasti jiems naujus namus.


Antra proga nebedėvimiems drabužiams


„Vykdydami drabužių nuomos verslą, dažnai sulaukiame klienčių užklausų dėl galimybės atnešti ir parduoti savo mažai dėvėtus drabužius mūsų salonuose arba interneto platformoje. Šiemet nusprendėme šį norą įgyvendinti suorganizuodami kelis mėnesius truksiantį projektą, kuriame bus galima tiek parduoti savo nebedėvimus drabužius, tiek pasižvalgyti po kitų stilingų moterų garderobą“, – apie renginio idėją pasakoja prekių ženklo įkūrėja Žaklina Aišparienė.


Agnė Kulitaitė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė
Agnė Kulitaitė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė
Organizatorių archyvas


„Savo drabužius projektui pateikti galės visi, tačiau, siekdami užtikrinti kokybišką, šiuolaikišką ir aktualų asortimentą, taikysime atrankos kriterijus“, – priduria projekto organizatorė.


Rugpjūčio-spalio mėnesiais vyksiantis projektas skirtas toms, kurios svarsto galimybę parduoti savo vos kelis kartus dėvėtus drabužius, tačiau nenori rūpintis tarpininkavimo procesu. Tereikia daiktus pristatyti projekto organizatoriams, o vėliau užsukti atsiimti uždarbio – eksponavimu ir pardavimu pasirūpins drabužių nuomos platformos komanda.

Žymių moterų garderobas


Šiame projekte bus galima rasti ir žymių Lietuvos moterų stiliaus perliukų ar net ypatingomis progomis dėvėtų suknelių. Štai viena projekto ambasadorių – tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė – naujus namus mėgins rasti savo vestuvinei suknelei, kurios autorė – gerai žinoma dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.


Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė
Organizatorių archyvas


„Senokai turėjau viziją, kaip noriu atrodyti vieną svarbiausių dienų savo gyvenime, tad vestuvinė suknelė tikrai buvo mano svajonių. Artėjant mūsų su vyru pirmosioms santuokos metinėms, galvoju, kad būtų simboliška, jog suknelė tęstų tradiciją džiuginti ir dar vienai nuotakai leistų pasijausti ypatingai“, – šypsosi Rūta Elžbieta.


Prie projekto ambasadorių komandos prisidėjo ir dar viena žymi nuomonių formuotoja Agnė Kulitaitė. Stilinga mergina atskleidžia, kad drabužių nekaupia ir periodiškai juos parduoda internetu. Projekto metu bus galima įsigyti jos akį traukiantį sidabrinį kostiumėlį, saugantį daugybę smagių įspūdžių.


Agnė Kulitaitė
Agnė Kulitaitė
Organizatorių archyvas


„Anna Mesha“. „Diskoteka“. Sipavičius dainuoja, o aš blizgučiais tik šlaistausi ir į kitų šokančiųjų akis žibinu. Vakarėlis pavykęs, kostiumėlis išgirtas. Namo grįžau laiminga. Gal jis neša gerų vakarėlių nuotaiką ir ta, kuri nusipirks, į puikius šokius papuls?“ – drabužio istorija dalijasi Agnė.

Vienetiniai stiliaus perliukai


Stilistė Viktorija Šaulytė, tapusi dar viena projekto ambasadore, savo sekėjus nuolatos stebina išskirtiniais įvaizdžiais. Mergina pripažįsta, kad, norint išsiskirti, kartais tenka gerai pavargti, tad vietos, kur galima rasti vienetinių daiktų, yra tikros lobių skrynios.


Viktorija Šaulytė
Viktorija Šaulytė
Organizatorių archyvas


„Aš visada už tai, kad drabužiai, kaip ir žmonės, turi gyventi daug gyvenimų. Reinkarnuotis. Jeigu drabužio jau nebemyli, jis keliauja į tą spintą, kur jam bus gera ir jis bus nešiojamas! Aš pati labai mėgstu „second hand“ kultūrą ir drabužių niekada neišmetu – juos atiduodu!“ – sako Viktorija.


Šis projektas skirtas ne tik parduoti, bet ir atrasti. Tai – puiki galimybė pasižvalgyti po stilingiausių Lietuvos moterų garderobą ir įsigyti vienetinių drabužių bei aksesuarų. Tad jei jums nėra baisesnio įvykio, nei sutikti merginą, vilkinčią tokią pačią suknelę, ieškokite informacijos apie renginį organizatorių puslapiuose arba projekto ambasadorių socialinių tinklų paskyrose. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis