Aukštosios mados savaitės gatvės stilius: štai kaip rengiasi mados pasaulio grietinėlė

Vos penkias dienas vykstanti Paryžiaus aukštosios mados savaitė kasmet suburia mados pasaulio grietinėlę iš viso pasaulio.

Du kartus per metus Paryžiuje vykstanti aukštosios mados savaitė yra žinoma dėl įspūdingų mados pristatymų, bet podiumas – toli gražu ne vienintelė vieta, kurioje demonstruojamas išskirtinis stilius. Šis renginys yra vienas svarbiausių mados kalendoriuje, tad suburia galingiausius mados industrijos atstovus, didžiausių mados žurnalų redaktores, stilistes ir it merginas, kurios tiesiog užtvindo siauras Paryžiaus gatveles. Kai kurios jų netgi vilki aukštosios mados kūrinius! Paskolintus dizainerių arba ištrauktus iš asmeninės kolekcijos.


Šiemet gatvės mada tikrai nenuvylė. Nepaisant varginančio vasaros karščio, stilingos damos rinkosi struktūriškus drabužius, griežtus švarkelius ir netgi aulinius batus. Šiuos derino su vasarai labiau tinkamomis lengvomis suknelėmis, vėjuje besiplaikstančiais sijonais bei spalvingais aksesuarais. Kalbant apie spalvas, santūrumo buvo nedaug, o Paryžiaus gatvės nusidažė oranžine, raudona, violetine, geltona, žalia bei rožine spalvomis.


Žemiau rasite mūsų atrinktas stilingiausias Paryžiaus mados savaitės gatvės stiliaus nuotraukas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis