Šis princesės Dianos mėgtas drabužis yra vienas svarbiausių 2024-ųjų pavasario pirkinių

(1)

Princesės Dianos stilius vis dar daro įtaką mūsų mados pasirinkimams.

Jei reikėtų išrinkti šio pavasario garderobo karalienę, tai būtų balta suknelė. Nesitraukiant šiltiems orams suknelė tampa dažniausiai dėvimu drabužiu tiek darbe, tiek laisvalaikiu. Ji ne tik labai madinga, bet ir ypač lengvai derinama, su vienu drabužiu galima sukurti dešimtis skirtingų derinių, užtenka pakeisti aksesuarus, avalynę bei rankinę.


Balta suknelė užėmė tvirtą poziciją princesės Dianos stiliuje. Širdžių princese vadinta moteris per savo trumpą gyvenimą sugebėjo tapti viena didžiausių stiliaus ikonų, kurios stiliaus pasirinkimus sekė gerbėjos visame pasaulyje. Ji mėgo elegantiškus, puikiai sukirptus drabužius ir prie jų tobulai derančius aksesuarus. Nors rengėsi konservatyviai, ji niekada neatrodydavo suvaržyta. Įdomu tai, kad grįžtant 9-tojo ir 10-tojo dešimtmečių tendencijoms, princesės Dianos stilius ir vėl tampa aktualus. Jis įkvepia dizainerius, o šie tendencijas diktuoja mums. Atrinkome 3 baltų suknelių tipus, kuriuos ypač mėgo princesė Diana ir kurie galėtų atsirasti ir jūsų spintoje.


MAŽA BALTA


Mažą juodą suknelę šiemet keičia maža balta jos giminaitė. Pirmoji simbolizuoja rimtumą ir eleganciją, o antroji – vasarišką lengvumą ir laisvumą. Imkite pavyzdį iš princesės Dianos ir rinkitės minimalistinio stiliaus modelį. Kadangi nėra perkrautas detalėmis, jis bus lengvai derinamas ir nepavaldus besikeičiančioms madoms.


Princesė Diana
Princesė Diana
Vida Press


Princesė Diana
Princesė Diana
Vida PressILGA


Jei norite atrodyti jaunatviškai, prie ilgos baltos suknelės derinkite ryškius, netgi neoninių spalvų aksesuarus, eksperimentuokite su madingais akcentais. Ne mažiau svarbus makiažas – jis turėtų būti kuo natūralesnis, paprastesnis, o plaukai – laisvai krintantys ant pečių. Nors vestuvių viešniai nėra priimtina vilkėti baltą drabužį, yra daugybė kitų progų, kuriomis galima pasipuošti ilga balta suknele.


Princesė Diana
Princesė Diana
Vida Press


Princesė Diana
Princesė Diana
Vida Press

ROMANTIŠKA


Pūstos rankovės, laisvai krintantis audinys, paryškintas liemuo, midi ilgio sijonas – tokie yra madingos romantiškos suknelės atributai. Tai labai moteriškas modelis ir tobula atsvara kitoms sezono tendencijoms, kurių ne viena yra atkeliavusi iš vyro garderobo. Prie šios suknelės derės kiti romantiško stiliaus atributai: sendinto aukso papuošalai, pintos rankinės, kaspinai, raišteliais surišamos basutės.


Princesė Diana ir princas Čarlzas
Princesė Diana ir princas Čarlzas
Vida Press


Princesė Diana
Princesė Diana
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis