Naujausia Kim Kardashian formuojančių apatinių linija sukėlė pykčio ir kaltinimų audrą

Kim Kardashian West pristatė apatinių liniją pavadinimu „Kimono“ ir tai tiesiog įsiutino Japonijos žmones.

Šią savaitę Kim Kardashian West savo instagramo paskyroje paskelbė apie naujausią verslą: formuojančių apatinių liniją, kurią sudaro devynių skirtingų atspalvių modeliai, padėsiantys moterims išlyginti nenorimus iškilumus ir vizualiai padailinti figūrą. Kas čia tokio kontraversiško? Ogi šios linijos pavadinimas – „Kimono“. Šiuo vardu Japonijoje vadinamas tradicinis kostiumas, vilkimas formaliomis progomis, tad žymioji realybės šou žvaigždė bei verslininkė buvo viešai apkaltinta nejautrumu bei kultūros neišmanymu.Akivaizdu, kad tokį pavadinimą K. Kardashian West pasirinko dėl panašumo į savo vardą, bet tviteryje ne vienas vartotojas išreiškė griežtą kritiką žymiajai verslininkei. Netgi gimė ironiška grotaženklė – „#KimOhNo“.


„Ji ne kartą buvo Japonijoje. Esu šokiruotas. Ji nejaučia jokios pagarbos,“ – stebėjosi vienas socialinio tinklo vartotojas.


„Kim, esu tikra, kad tavo figūrą formuojantys apatiniai yra puikūs, bet prašau, nenaudok gražaus, tradicinio Japonų drabužio pavadinimo savo apatiniams,“ – ironiškai rašė kita tviterio vartotoja.


„Esu japonų iliustratorė, jaučianti didelę meilę kimono, taigi man tiesiog plyšta širdis. Tavo neskoningas prekių ženklas nėra vertas vadintis vardu, už kurio slypi tiek kultūros ir istorijos. Tai mūsų, ne tavo,“ – piktinosi dar viena tviterio vartotoja.


Pasigirdo baimingų abejonių, kad dėl milžiniškos įtakos, kurią K. Kardashian West turi populiariajai kultūrai, kimono bus pradėtas sieti su realybės žvaigžde, o ne su Japonija. Moteris jau kelis kartus bandė patentuoti šį žodį, iki šiol nesėkmingai.Tiesa, ne visi komentarai buvo negatyvūs. Kai kurie socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai diskutavo, jog tai galėtų būti geras šansas daugiau kalbėti tradicinį kostiumą, kurio populiarumas Japonijoje smarkiai krinta. Kadaise tai buvo būtinas drabužis kiekviename garderobe, bet dabar jis naudojamas tik specialiomis progomis, pavyzdžiui: per vestuves. Nors tradicinis kimono neturi nieko bendro su formuojančiais apatiniais, K. Kardashian West linija privertė visą pasaulį prisiminti šį žodį ir jo reikšmę.


Štai kaip verslininkė savo apatinių liniją pristatė instagrame: Pagaliau galiu pasidalinti projektu, ties kuriuo dirbau visus metus. Tam aistrą jaučiu jau 15 metų. „Kimono“ yra figūros formavimo sprendimai pagal mane. Aš visuomet karpydavau figūrą formuojančius apatinius, kad juos sau pritaikyčiau ir daugybę kartų negalėjau rasti tokio atspalvio, kuris susilietų su mano odos tonu, tad reikėjo rasti sprendimą. Trečioji nuotrauka jį demonstruoja. Šį modelį sukūriau galvodama apie visus tuos kartus, kai norėjau vilkėti suknelę ar sijoną su skeltuku, bet reikėjo jį suderinti su formuojančiais apatiniais.“


View this post on Instagram

Finally I can share with you guys this project that I have been developing for the last year. I’ve been passionate about this for 15 years. Kimono is my take on shapewear and solutions for women that actually work. I would always cut up my shapewear to make my own styles, and there have also been so many times I couldn’t find a shapeware color that blended with my skin tone so we needed a solution for all of this. The third pic is the solution short. I developed this style for all of those times I wanted to wear a dress or skirt with a slit and still needed the support. Introducing Kimono Solutionwear™ for every body. Coming Soon in sizes XXS - 4XL in 9 shades. I can’t wait for you to feel this fabric!#KimonoBody @kimono Photos by Vanessa Beecroft

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


K. Kardashian West socialiniuose tinkluose pasipylusių kaltinimų nekomentavo.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis