Paplūdimio kolekcija – įvairių figūrų moterims

Paplūdimio drabužių prekės ženklas „Ms. Mermaid“ pasitinka vasarą nauja kolekcija.

Joje – Lietuvoje kuriami ir gaminami maudymosi kostiumėliai, skirti šių dienų undinėms. Trejus metus aukštos kokybės paplūdimio madą kurianti dizainerė Agnė Misevičienė teigia, kad svarbiausia jai ir toliau atspindėti subtilią estetiką, kuri galėtų džiuginti ne vieną sezoną.


„Mano maudymosi apranga skirta undinei, neįsivaizduojančiai savo gyvenimo be kelionių, balto smėlio paplūdimių, popietės jachtoje ar vakarėlio madingame paplūdimio bare. Kiekviena, įsigijusi maudymosi kostiumėlį, įstoja į undinių klubą. O mes mielai dalinamės atvirutėms prilygstantiems kelionių vaizdams socialiniuose tinkluose“, – pasakoja A. Misevičienė.„Ms. Mermaid“
„Ms. Mermaid“
R. Mishka nuotr.Šių metų naujiena – atsimetriški, diagonalūs kirpimai, puošnios auksinės detalės. Klienčių prašymu – skirtingų modelių kelnaitės paaukštintu liemeniu. A. Misevičienė norėjo, kad sau maudymosi aprangą rastų skirtingų figūrų moterys, o ne tik tos, kurios gali pasigirti idealiais kūno linkiais.


„Visose kolekcijose kartojasi dvigubas audinys, kuris atlieka lengvo korseto funkciją. Nors kaspinas jau yra tapęs neatsiejamu prekės ženklo dekoru, tačiau šį kartą jo atsisakėme. Vietoj to pasirinkome metalines detales. Spalvos – klasikinės, niekada neišeinančios iš mados. Nesekame paplūdimio mados tendencijų aklai, tačiau pritaikome naujienas, kurios atspinti prekės ženklo estetiką. Norime, kad tendencijos būtų ilgalaikės, tarnaujančios paplūdimio įvaizdžiams ilgiau nei vienerius metus“, – apie prekės ženklo filosofiją kalba A. Misevičienė.„Ms. Mermaid“
„Ms. Mermaid“
R. Mishka nuotr.Vasaros atostogų dvasia alsuojanti fotosesija vyko Lietuvos pajūryje. Ją, kaip ir ankstesnes kolekcijas, įkvėpė kelionės. Pozuoja profesionalus modelis Gabrielė Vaitkienė.


Jau tampa tradicija, kad maudymosi kostiumėliai pavadinti labiausiai „Ms. Mermaid“ stilistiką atitinkančių populiariausių atostogų kurortų pavadinimais. „Havana“ pasižymi universaliu siluetu ir išraiškingomis detalėmis. Jis puoštas elegantiškais akcentais: dirželiu su aukso detalėmis. Universalią, dvigubo tampraus audinio liemenėlę galima dėvėti keliais būdais.„Ms. Mermaid“
„Ms. Mermaid“
R. Mishka nuotr.Nuotraukose modelis pozuoja ir su vienos dalies klasikinio kirpimo kostiumėliu „Bora Bora“. Asimetriško kirpimo kostiumėlis apnuogina vieną petį. Puoštas dirželiu, kuris leidžia paįvairinti atostogų įvaizdžius ir pabrėžia liemenį. Ši paplūdimio uniforma tiks moterims, mėgstančioms patogumą, elegantiškus siluetus ir klasikinius sprendimus.


„Esu įsitikinusi – premium klasės daiktai privalo džiuginti ne vienose atostogose. Mano kuriama mada vienija modernias sirenas visame pasaulyje. Jos ryškios, elegantiškos moterys, mėgstančios žaisti mados ir įvaizdžio žaidimus“, – šypsosi A. Misevičienė.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis