Naujoje „Sportmax“ kolekcijoje – ypatingas dėmesys sportiniams bateliams bei akiniams

„Dizaino evoliucija“ yra naujausios „Sportmax“ mados namų kolekcijos, skirtos „Resort“ 2020-ųjų sezonui, tema.

Nors svarbi šių mados namų DNR dalis visuomet buvo inovatyvūs ir puikiai pritaikyti siuvimo metodai, šį sezoną jie atnaujinti rafinuotomis konstrukcijomis, netikėtais technikų deriniais, tačiau leidžia išlaikyti moteriškumo idėją.


„Dinamizmas ir futurizmas“ – tai frazė, bene geriausiai apibūdinanti ne tik „Sportmax“ filosofiją, bet ir naująją kolekciją. Ne veltui joje itin didelis dėmesys skirtas sportiniams bateliams bei akiniams – detalėms, be kurių šiandienio gyvenimo tempo negalėtume įsivaizduoti.„Sportmax“
„Sportmax“
Gamintojo nuotr.Pagrindiniai siluetai


Kolekcijoje patys įvairiausi siluetai atrandami iš naujo, stengiantis tradicinį požiūrį perteikti modernia dimensija. Pagrindiniu motyvu tampa kostiumo idėja (klasikinės vilnos ar net megzto), jam pritaikomos naujos proporcijos: patrumpintas prigludęs švarkelis derinamas su kelnėmis aukštu liemeniu, odiniu sijonu, suknele.„Sportmax“
„Sportmax“
Gamintojo nuotr.Kiekvienam ant podiumo pasirodžiusiam įvaizdžiui suteikiama futuristiška aura, drabužis performuoja kūno kontūrą ir stebina netikėtomis detalėmis bei įstabiais audiniais. Tai – įkvėpimas, atėjęs iš vyriškos mados, tačiau detalės ir spalvos išskirtinai moteriškos.


Kita kolekcijos dalis švenčia moteriškumą – suknelės lengvai plazda ore, siluetai apgaubia kūną natūralia linija, o elegantiškus akcentus sudėlioja asimetriniai kirpimai ir grafiniai raštai. Tai drabužiai, kurie skirti vilkėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Derinius užbaigia raštuoti mezginiai, kurie pagyvina mini ilgio sukneles geometriniais vizualiniais intarpais.„Sportmax“
„Sportmax“
Gamintojo nuotr.Lietpaltis, vienas iš svarbiausių drabužių „Sportmax“ kataloge, šįkart naujai pritaikomas vasaros sezonui pakeitus medžiagas ir kelias dizaino detales. Prabangos jausmą išlaiko įspūdingas odų, plisuoto nailono, techninių blizgių bei matinių medžiagų pasirinkimas. Tiesa, lietpalčio dizaino elementai atsikartoja ir kituose kolekcijos drabužiuose.


Spalvos ir medžiagos


Kolekcijos spalvų paletė sudėliota taip, kad atrodytų neutrali, rafinuota – medžiagos nudažytos pudros rožine, alyvų violetine, sendintos odos, tamsiai mėlyna ir juoda spalvomis. Spalvas paryškina tiek blizgių, tiek matinių paviršių žaismas, metalizuota oda.
„Sportmax“
„Sportmax“
Gamintojo nuotr.


Nė viena „Sportmax“ kolekcija neapsieina be meistriškų odos dirbinių, tad šįkart ant podiumo pasirodo odiniai paltai, lietpalčiai, palto stiliaus suknelė. Lengvesni drabužiai pasiūti iš satino, šilko, džersio ir languotos medvilnės.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis