Vestuvinių suknelių kūrėja pristato krikštynų kolekciją

„Tik bendrystėje gimsta geri ir gražūs projektai“, - neabejoja vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida Naujokė.

Po antrojo vaikelio gimimo išgyvenusi virsmo ir pasikeitimų laiką, Ingrida prasidedant vasarai pristato švelnumu, motinyste ir meile alsuojančią mados namų „Agnietė“ krikštynų drabužėlių kolekciją.


Ingrida neabejoja, kad krikštynos yra pirmoji didelė šventė vaiko, o ir visos šeimos gyvenime. Jei norime, kad šventė išliktų ilgam, turime apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Krikštynų drabužiai gali tapti ypatinga dovana vaikui nuo tėvų ar krikštatėvių. Su meile sukurti, jie gali keliauti iš kartos į kartą, tapti šeimos relikvija.„SiTiart photography„Įsivaizduoju, kad krikštynų drabužiai, kuriuos pagal tradiciją prieš bažnyčią aprengia krikšto tėvai, kūdikį ar vaiką apgaubia nematomu meilės ir rūpesčio šydu, - sako dizainerė, - Kurdama drabužėlius apie tai ir galvojau. Labiausiai norėjosi, kad ir mano kolekcija skleistų tyrumo, paprastumo ir švelnumo jausmą. Būtų tarsi geriausių emocijų šydas svarbią dieną“.


Kiekviena drabužėlių detalė, kiekvienas nėrinukas ar raukinukas šioje kolekcijoje susilieja į visumą, kuri dar labiau paryškina džiaugsmą vaikų akyse. O fotosesijoje, kuria specialiai kolekcijai drauge su dizainere surengė „SiTiart photography“, susipina romantika, klasika ir bohema.„SiTiart photographyŽavingas gėlių dekoracijas fotosesijai parūpino „drūta rūta.lt“ . „Mums visoms fotosesija ir pasiruošimas jai buvo nepaprasta šventė“, - sako „Agnietės“ mados namų įkūrėja Ingrida Naujokė.


Jos kolekcijose buvęs Ingridos griežtumas ištirpo, į naują kūrybos etapą ji žengia su lotoso žiedu. „Kasdienybėje slepiasi daugybė nuostabių dalykų, tik reikia mokytis juos atrasti. Kai viską darai be įtampos, atsiranda lengvumas, nelieka streso, nebėra baisu atsiverti kitiems, išsipasakoti ir nuoširdžiai klausti – kaip tu gyveni? Kaip tau sekasi? Tikiu, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimo kelias yra nuspręstas, visi tavo norai ir svajonės, o bėdos ir nelaimės duotos tam, kad išmoktum pamokas. Šiandien aš taip gyvenu, neturiu daug norų ir žinau, kad manimi bus pasirūpinta“, - tvirtai sako ir prisipažįsta, kad jau seniai nesijaudina dėl to, ką žmonės pasakys.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis