Lietuviškas prekių ženklas pristato naują kolekciją: pirk drabužį ir pasodink medį

Lietuviški mados namai „Shopyte“ kuria etišką ir tvarią madą.

„Shopyte“ yra mados namai, kuriantys elegantišką, klasikinio stiliaus aprangą moteriai, vertinančiai kokybę bei tvarumą. Dizainerė ir įkurėja, Dovilė Šopytė, kuria drabužius, suteikiančius pasitikėjimo savimi ir pabrėžiančius moteriškumą. Sukūrus šeimos verslą, puoselėjantį etišką ir tvarią madą, Dovilės mama yra atsakinga už nenuginčijamą kiekvieno sukurto modelio kokybę. Kartu jos siekia papuošti nenuspėjamą ir dinamišką miesto mūzą originaliais ir nepriekaištingais drabužiais.


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


Kūrėja tiki, jog mažiau yra daugiau, tad kiekviena kolekcija pasižymi minimalistiniu dvelksmu. Dovilė nesutinka su pervertinta modernia kultūra mados pasaulyje, kuri yra linkusi vaikytis paskutines mados tendencijas, todėl prekių ženklo vardu kuria etiškus ir tvarius gaminius.


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


Gaminius, kurių pamatai paremti kokybiškais ir natūraliais audiniais, o dizainai gali būti derinami įvairiausiais būdais, be laiko ir aplinkybių limito. Dizainerės sukurti modeliai ne tik remia tvarios mados idėją, bet taip pat buria sąmoningą bendruomenę, kuri perka šiuos gaminius.


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


Mados namai prisijungė prie pelno nesiekiančios organizacijos „OneTreePlanted” (liet. Pasodintas Medis), kuri užsiima medžių atsodinimu visame pasaulyje. Šio bendradarbiavimo dėka, kiekvienas parduotas rūbas reikš pasodintą medį.


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


Ši vasara žymi naujo mados namų projekto „Dalintis yra gera” pradžią. Šis projektas suteikia galimybę tęsti bendradarbiavimą sprendžiant miškų nykimo problemas. Kadangi prekių ženklas palaiko tvarios mados viziją, šiuo būdu norėta paskatinti moteris paversti žemę geresne vieta gyventi. Mados namai projekto „Dalintis yra gera“ dalyvėms suteikia galimybę pasiskolinti suknelę jų pasirinktoms progoms – darbo pokalbiui, susitikimui, ar artėjančioms atostogoms. Kiekviena paskolinta suknelė taip pat reikš vieną pasodintą medį.


„Shopyte“
„Shopyte“
Gamintojo archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis