„Prada“ nebenaudos gyvūnų kailio jokiuose savo mados namų produktuose

Italų mados gigantė „Prada“ nukerta ryšius su kailių industrija ir prisijungia prie tarptautinės „Prekybos be kailio“ programos.

Prabangos ženklas „Prada“ paskelbė, kad nuo 2020-ųjų pavasario-vasaros kolekcijos nebenaudos gyvūnų kailio nė vieno savo prekių ženklo kūriniuose.


„Prada“ grupei priklausantys prekės ženklai yra „Prada“, „Miu Miu“, „Church’s“, „Car Shoe“ ir „Pasticceria Marchesi“. Visi kailio likučiai bus išparduoti, bet nauji dizainai su gyvūnų kailiu kuriami nebebus. Tai patvirtino dizainerė Miuccia Prada.


„Prada grupė siekia inovatyvumo ir socialinės atsakomybės, o mūsų sprendimas atsisakyti gyvūnų kailio yra šio siekio įrodymas,“ - teigė 70-metė M. Prada. „Susikoncentravimas į inovatyvias medžiagas leis mūsų įmonei ieškoti naujovių dizaine ir patenkins etiškų produktų poreikį.“


„Prada grupė priėmė sveikintiną ir progresyvų sprendimą, atsisakydami gyvūnų kailio. Jie diktuoja madą ir toks pareiškimas aiškiai sako, kad kailis ne tik nebėra prabangos ženklas, bet apskritai modernioje visuomenėje gyvūnai neturėtų būti auginami ir žudomi dėl puošmenų,“ - komentavo gyvūnų apsaugos organizacijos „Tušti narvai“ vadovė Gabrielė Vaitkevičiūtė.


Kiti garsūs prekės ženklai atsisakę kailio yra „Gucci“, „Versace“, „Chanel“, „Burberry“, „Armani“, „Hugo Boss“.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis