Nauja Sandros Yushkos kolekcija skirta vasarai, poilsiui, atradimams ir naujoms patirtims

Dizainerė savo klientėms linki patirti jausmą, kai nieko netrūksta ir aplinkui viskas yra tobula.

„Būna akimirkų, kai mus užlieja iš dangaus žydrynės trykštantys sodrūs geltoni vakaro saulės spinduliai, ir mes sustingstame, apstulbinti tokio neapsakomo grožio. Akimirkos spindesys akina, mūsų nuolatos nerimstantis protas nutyla ir mes patenkame į erdvę, kurią vadiname čia ir dabar.”


Šis, iš rašytojo Eckhart Tolle pasiskolintas sakinys, ko gero geriausiai apibūdina jausmą, kurį kuriant naujausią vasaros kolekciją norėjo išreikšti drabužių dizainerė S. Yushka.


Nauja Sandros Yushkos kolekcija
Nauja Sandros Yushkos kolekcija
Organizatorių archyvas


„Vasarai, poilsiui, atradimams ir naujoms patirtims dedikuota kolekcija kalba apie tą nuostabų jausmą, kai nieko daugiau netrūksta, kai godžiai įkvėpi visa, kas tave supa, kai aplinkui viskas tobula taip, kaip yra, ir nieko keisti nesinori. Jausmas, kuris aplanko pakeitus aplinką, netikėtai atitrūkus nuo darbų, pasinėrus į mažą nuotykį, nesuplanuotą akimirką, kurių pilna lietuviška vasara. Šis jausmas pripildo mus gyvybingumo ir energijos, o visada užsiėmusiai miesto merginai ar moteriai leidžia į savo kasdienybę pažvelgti su meile,” - pasakoja Sandra.


Naujausia Yushkos kolekcija susideda iš labai patogių, praktiškų, laisvalaikiui skirtų drabužių: tunikų, kelnių, marškinių, suknelių, ypatingoms progoms skirtų eilučių, kurios lengvai prigyja ir kiekvieną saulėtą vasaros dieną. Minimalistinio stiliaus siluetai atgyja atsiradus charakteringoms detalėms.


Nauja Sandros Yushkos kolekcija
Nauja Sandros Yushkos kolekcija
Organizatorių archyvas


S. Yushka pabrėžia, kad kuriant jai svarbiausia – patogumo ir estetikos dermė. Labai didelis dėmesys skiriamas audinio kokybei, jo kritimui. Turint omenyje, kad drabužis – tarsi antra oda, kolekcijoje ieškota audinių, kuriuose lengvai galėtų žaisti vasarinis vėjas. Dominuoja tokie natūralūs „kvėpuojantys” audiniai, kaip medvilnė, viskozė, o šios kolekcijos naujiena – cupro – ypatingai malonus augalinis šilkas. Pasirinktos lengvos, gaivios spalvos nuo kreminių, kūno, pudros tonų iki gilaus vandenyno, spygliuočių žalumo atspalvių su žaismingais neoniniais intarpais.


„Neatsitiktinai fotosesijai pasirinkome vieną iš gražiausių Lietuvos vietų – Nidą. Ši ypatinga lokacija diktuoja visiškai kitokį gyvenimo ritmą. Pajūrio vėjas tarsi išvalo tavo mintis ir lieka tik džiaugsmas ir ramybė,” - sako S. Yushka.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis