Ketvirtosios „Vyrų Mados Savaitės“ programa nudžiugins ir profesionalus, ir paprastus mados mylėtojus

Gegužės 22-31 dienomis Vilniuje į išskirtinį mados festivalį įsilieti kvies „Vyrų Mados Savaitė“. Šis renginys - tai ketvirtą kartą vykstantis, madą, meną ir edukaciją apjungiantis festivalis skirtas visiems besidomintiems mada ir vyriška estetika.  

„Renginys auga ir kaskart kviečia įsitraukti į vis didesnę ir įvairesnę mados šventę. Mūsų tikslas pristatyti tarptautinio lygio edukacinę ir pramginę programą, kuri būti prieinama kuo platesnei auditorijai. Mados kolekcijos, išskirtinė konferencija, kinas, istorinė paroda - madą ir meną galime matyti įvairiausiomis kryptimis, tad, kviečiame dalyvauti ir žvelgti plačiau“ – renginio misija dalijosi viena organizatorių Marija Palaikytė.


„Didžioji dalis „Vyrų Mados Savaitės“ programos yra nemokama arba už simbolinį mokestį. Tad, visi norintieji yra kviečiami susipažinti su turiniu ir aktyviai dalyvauti renginiuose. Mūsų tikslas yra edukacinis renginys, tad kviečiami yra visi besidomintys mada, menu ar vyriška estetika,“ – teigia kartu su M. Palaikyte festivalį organizuojanti Julija Valiulienė.


Beissoul
Beissoul
Dmitry Komissarenko nuotr.


Stilingiausio Lietuvos vyro apdovanojimai. Jau ketvirtus metus iš eilės, kartu su kitomis nominacijomis („Moderni klasika“, „Stilingiausias sceninis įvaizdis“, „Pažabojęs tendencijas“, „Stilingiausias bohemietis“ bei šių metų naujiena „Stiliaus debiutas“) „Vyrų Mados Savaitėje“ bus apdovanojamas stilingiausias Lietuvos vyras. Šiemet dėl šio titulo varžysis net 26 Lietuvos mados, meno, verslo ir kitų sričių atstovai. Balsavimas vyks iki gegužės 22 d., o visų nominacijų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti per iškilmingą renginio atidarymo ceremoniją gegužės 22-ąją Vilniaus Rotušėje.


Gegužės 22 d. – iškilminga renginio atidarymo ceremonija. Tradiciškai renginys atidaromas Vilniaus Rotušėje, kur svečiai turės išskirtinę galimybę pamatyti pirmą kartą Lietuvoje eksponuojamą, iš Italijos atvežtą muziejinės vertės aukštosios mados audinių parodą. Nuo gegužės 23 d. paroda persikels į PLC „Panorama“ ir džiugins prekybos centro lankytojus iki pat mados festivalio pabaigos - gegužės 31 d.


Serge Gandzumian
Serge Gandzumian
Organizatorių archyvas


Išskirtinis kino seansas. „Vyrų Mados Savaitė“ kartu su kino teatru „Pasaka“ pristato ir kviečia į kino seansą gegužės 24 d. 20 val. „Marina Abramovic: dalyvauja menininkė“ – tai kontraversiškos performansų meistrės portretas. Filme stebėsime menininkę, besiruošiančią vienam svarbiausių momentų jos karjeroje – didžiulei retrospektyvai Niujorko moderniojo meno muziejuje (MoMA). Vakaro tema: mada ir menas.


Gegužės 28 d. 17 val. „Vyrų Mados Savaitės“ tarptautinė konferencija. PLC „Panorama“ pirmame aukšte vyks mados ir stiliaus konferencija, kurioje Lietuvos mados verslo ir pramogų pasaulio ekspertai dalinsis patirtimi ir kvies konferencijos svečius į diskusiją. Ypatingas renginio svečias – tarptautinio, prestižinio „Polimoda“ instituto lektorius, mados industrijos ekspertas iš Florencijos Stefano Mangini. Ilgametę tarptautinio lygio mados industrijos patirtį JAV, Indijoje, Kinijoje ir Italijoje sukaupęs mados verslo žinovas atvyksta specialiai į „Vyrų Mados Savaitę“. Stefano Mangini profesinės patirtys įtraukia ir ypatingą periodą, kai persikėlus į Hon Kongą, be savo vystomos įmonės veiklos, jis priėmė pasiūlymą tapti vykdančiuoju prekinio ženklo vadovu „Louis Vuitton“ prekių ženklų grupėje. Be išskirtinio svečio renginio diskusijoje dalyvaus: dizaineriai Serge Gandzumian ir Giedrius Paulauskas, muzikos atlikėjas Beissoul, parfumeris, aktorius, prodiuseris, rašytojas Aistis Mickevicius ir „Stilingiausio Lietuvos metų vyro" titulo laimėtojas, kurį išrinks atviro internetinio balsavimo lankytojai.


Stefano Mangini
Stefano Mangini
Organizatorių archyvas


Renginį moderuos mados tendencijų prognozuotoja, „Vyrų Mados Savaitės“ organizatorė M. Palaikytė.


Gegužės 30 d. „Vyrų Mados Savaitės“ kolekcijų pristatymai. 20 val. PLC „Panorama” vyks išskirtinis mados vakaras, kuriame savo kolekcijas pristatys dizaineriai: Airida Skrick (LT), Upcycled by LT X THOM BARA (LT), Smooth Confess (LT), Antonio Grassi (IT), Silvia Barcucci (IT), Giulia Casaro (IT), HILI ARI (ISR), Maoz Nvr (ISR).


Daugiau informacijos apie „Vyrų mados savaitę“ galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame oficialiame renginio puslapyje ir „Instagram“ profilyje @vyru_mados_savaite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis