Šios drabužių spalvos tobulai tinka raudonplaukėms

Net gražiausias raudonas plaukų atspalvis gali atrodyti blankiai, jei bus derinamas su netinkamai parinktų spalvų drabužiais. Šios 6 spalvos privalo atsirasti kiekvienos raudonplaukės spintoje, nes joms tinka labiausiai.

Mokslininkai įrodė, kad pamačius raudoną spalvą suaktyvėja stebėtojo medžiagų apykaita, širdies ritmas ir netgi patankėja kvėpavimas, – raudonplaukės turi tokią galią, kokios neturi nei blondinės, nei brunetės! Taip pat jų yra pasaulyje nėra daug – mažiau nei 2 proc. visos populiacijos. Maždaug 30% moterų, kurios dažo plaukus, renkasi raudono atspalvio dažus. Jei jūs – raudonplaukė, esate išskirtinė moteris, neabejotinai traukianti aplinkinių žvilgsnius.


Kalbant apie drabužius, raudonplaukėms ypač svarbu pasirinkti tinkamas jų spalvas. Pamirškite atgyvenusias taisykles apibrėžiančias tai, ko Jums negalima dėvėti. Užtenka pažiūrėti į žymias raudonplaukes iš kino ar mados pasaulio: jos tikrai neapsiriboja keliais atspalviais, o drąsiai eksperimentuoja ir savo stiliuje žaidžia su pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Svarbiausia – drabužiais paryškinti savo plaukų spalvą ir nepaversti jos blankia.


Apie blondinėms tinkamiausias spalvas galite paskaityti ČIA.


Apie brunetėms tinkamiausias spalvas galite paskaityti ČIA.


Jei esate raudonplaukė, prie jūsų plaukų atspalvio dera dauguma spalvinių tonų, štai kokius rinktis geriausia.


ŽALIA/ SAMANŲ/ SMARAGDO


Kiekviena raudonplaukė savo spintoje turėtų turėti kažką žalio. Tai yra viena tų mados taisyklių, kurios gimė ne veltui. Dauguma žalios spalvos atspalvių tobulai dera prie raudonų plaukų, juos paryškina ir pabrėžia. Rinkitės kuo grynesnę žalią ir venkite tokių žalių atspalvių, kurie turi geltonų tonų.


Florence Welch
Florence Welch
Vida Press


Amy Adams
Amy Adams
Vida Press


MĖLYNA


Mėlyna – klasikinė spalva, kuri garderobe gali lengvai pakeisti juodą. Raudonplaukėms ji ypatingai tinka, nes kontrastuoja su šviesia jų oda ir vaiskaus atspalvio plaukais. Rinkitės gilius mėlynus tonus: klasikinę tamsiai mėlyną, mėlynių, kobalto, turkio. Raudonplaukėms ypač tiks baltų marškinių ir klasikinių mėlynų džinsų derinys, pastaroji yra joms puikiai tinkanti spalva.


Taylor Tomasi Hill
Taylor Tomasi Hill
Vida Press


Jessica Chastain
Jessica Chastain
Vida Press


Emma Stone
Emma Stone
Vida Press


VIOLETINĖ


Jei esate raudonplaukė, Jums puikiai tiks ir mėlynai artima violetinė spalva. Rinkitės dėmesį traukiančius atspalvius, jie turėtų būti ryškūs ir intensyvūs. Venkite blankios levandų spalvos ir raudonai artimos violetinės.


Julianne ​Moore
Julianne ​Moore
Vida Press


NEUTRALIOS SPALVOS


Kalbant apie neutralias spalvas, raudonplaukių spintose, tai būtų balti ir rusvi atspalviai. Nesijaudinkite, net jei jūsų oda ypač šviesi, balta spalva jums gali puikiai tikti, juk reikiamą spalvos injekciją suteikia raudoni plaukai. Jei vis dėlto atrodo, kad kažko trūksta, paryškinkite akis ar lūpas. Kiti raudonplaukėms tinkami neutralūs tonai: šokolado, cinamono, tamsesnė smėlio spalva.


Julianne ​Moore
Julianne ​Moore
Vida Press


Isla Fisher
Isla Fisher
Vida Press


RAUDONA


Mitas, kad raudonplaukės negali dėvėti raudonų drabužių. Svarbiausia pasirinkti tinkamus jų atspalvius. Ieškokite sodrių raudonų spalvų ir venkite tokių, kurios turi gelsvų ar oranžinių tonų. Besirinkdama raudoną drabužį, atkreipkite dėmesį, kad jis derėtų ne tik prie jūsų plaukų, bet ir prie odos atspalvio. Mėlynakėms tiks ryški šalto atspalvio raudona, žaliaakėms bei rudaakėms – gili raudono vyno spalva.


Karen Elson
Karen Elson
Vida Press


Jessica Chastain
Jessica Chastain
Vida Press


JUODA


Galbūt skamba akivaizdžiai (juk juoda tinka visoms, tiesa?), bet raudonplaukėms vertėtų atkreipti dėmesį į juodus drabužius. Dėl ryškios spalvos plaukų, vilkėdamos juodai, jos niekada neatrodys blankios ar pavargusios. Jūsų plaukai – pats geriausias stiliaus akcentas.


Debra Messing
Debra Messing
Vida Press


Christina Hendricks
Christina Hendricks
Vida Press


Taylor Tomassi Hill
Taylor Tomassi Hill
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis