Naujausia didesnio dydžio drabužių kolekcija + 2 stilistės deriniai

Kasmet mados tendencijos pažeria daugybę skirtingų įvaizdžių, spalvų, stilių. Mada tuo ir nuostabi, kad leidžia persikūnyti, keistis, keliauti, nepaisant amžiaus ar figūros ypatumų.

Naujausioje italų mados ženklo „Marina Rinaldi“ pavasario / vasaros kolekcijoje gausu modelių, nukeliančiu mus į spalvomis ir raštais pulsuojančią Indiją, egzotišką Afriką ar margaspalvėje augmenijoje paskendusias džiungles. Netrūksta ir madingų vienspalvių modelių, pranašaujančių karštą ir įspūdingą vasarą.


„Marina Rinaldi“ turi savo ištikimų gerbėjų ratą, kuris įkvėpė jau tradicija tapusius renginius. Dukart per metus rengiami ypatingi naujausių kolekcijų pristatymo vakarai, kurių metu ne tik aptariamos sezono naujienos, bet ir rengiamas madų šou, skatinama išmėginti naujus, elegantiškus įvaizdžių sprendimus, drauge aptarti tendencijas bei kaip jas apjungti su turimu garderobu.


„Marina Rinaldi“ kolekcijos pristatymas
„Marina Rinaldi“ kolekcijos pristatymas
Gedimino Trečioko nuotr.


Šįkart renginyje apsilankė ir garbingas svečias iš Italijos – „Marina Rinaldi“ atstovas Andrea Belli. Ne vienerius metus žurnalo „Moteris“ mados redaktorė Justė Kubilinskatė prisideda prie šio renginio kolekcijos derinių formavimo.


„Šis ženklas visada maloniai nustebina savo kolekcijomis, stilingomis tendencijų adaptacijomis didesnio dydžio modeliams. Tobuli kirpimai, tinkamai parinkti, originalūs raštai leidžia sukurti išties elegantišką, šiuolaikišką ir savitą stilių. Būtent tai ir noriu akcentuoti rinkdama derinius,“ – sako stilistė.


Justė Kubilinskaitė
Justė Kubilinskaitė
Gedimino Trečioko nuotr.


Visi „Marina Rinaldi“ ženklu pažymėti drabužiai puikiai prisitaiko prie figūros ypatumų, švelniai maskuoja trūkumus, išryškina privalumus, lieknina ir leidžia pasijusti tikra moterimi.


Ne mažiau svarbi ir lengva modelių komplektacija. Galima derinti tiek tų pačių, tiek ir skirtingų linijų modelius. Tai leidžia mėgautis universaliais, įvairiems gyvenimo atvejams tinkamais deriniais. Šį sezoną itin aktualios dvi kryptys – spalvos ir raštai. Šios tendencijos puikiai dera tarpusavyje, kuria ryškius vasarinius ansamblius. Natūralūs audiniai, pailgintas siluetas, originalios detalės neabejotinai suteikia įvaizdžiui žavesio ir savitumo. 


Du stilistės deriniai didesnį dydį vilkinčioms moterims:


#1


Gamintojo archyvas


#2


Gamintojo archyvas


Naujos „Marina Rinaldi“ kolekcijos pristatymas:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis