Neįprastos papuošalų nešiojimo taisyklės, kurių turi laikytis Kate Middleton ir Meghan Markle

(2)

Griežtas protokolas riboja ne tik kunigaikštienių stiliaus pasirinkimus, bet ir papuošalų nešiojimo įpročius.

Neabejotina, kad Meghan Markle ir Kate Middleton turi pavydėtinai gausią juvelyrikos dirbinių kolekciją. Nors joje yra ir tiarų, ir perlų, ir deimantų, kunigaikštienės ne visada lengvai randa, kuo pasipuošti. Viskas dėl griežtų karališkųjų taisyklių, kurios reguliuoja ir šią jų gyvenimo sritį.


Kaip portalui News.com.au atskleidė etiketo žinovė Myka Meier, protokolas papuošalų nešiojimą ypatingai riboja dienos metu: kunigaikštienėms draudžiama puoštis deimantais.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


„Iki 18-tos valandos nešiojami kiti papuošalai, – sakė ji. – Prieš tai leidžiama puoštis įvairiais metalais, brangakmeniais, perlais, safyrais. Vakare pasirodo deimantai, bet tik tokie, kurie nesudaro įspūdžio, jog jais yra puikuojamasi.“


K. Middleton papuošalus su deimantais dienos metu nešioja itin retai, tačiau konservatyvių aprangos taisyklių laužymu pagarsėjusi jos svainė per įvairius dienos metu vykstančius renginius yra ne kartą pastebėta su deimantiniais auskarais ar smulkia deimantine apyranke. Pastarosios nešiojimas negali būti laikomas taisyklių pažeidimu, mat jis simbolizuoja krikštą, kurį M. Markle priėmė prieš vestuves su princu Harry. Pasirodo, griežtos taisyklės turi išimtį: deimantus galima nešioti, jei jais puošti vestuviniai ar religiniai papuošalai.


Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


Tai ne vienintelė dienos ir vakaro įvaizdį apibrėžianti taisyklė, kuria turi sekti kunigaikštienės. Pasak M. Meyer, jų avalynės pasirinkimą taip pat nulemia dienos metas. Dieną, kai karališkosios šeimos atstovės dirba, jos dažniausiai avi batelius su uždara nosele. Vėlesniu dienos metu jas tradiciškai išvystame su bateliais su nedidele platforma. Bateliai atvira nosele dažniausiai skiriami raudonojo kilimo pasirodymams.


„Dieną, kai kunigaikštienės turi darbinių įsipareigojimų, jas dažniausiai matome su uždarais bateliais, – teigia M. Meier. – Batelius su platforma dieną išvystame labai retai, o avalynę su atviru priekiu tik ypatingomis progomis, ant raudonojo kilimo.“


Kate Middleton ir Meghan Markle
Kate Middleton ir Meghan Markle
Vida Press


Meghan Markle šių taisyklių ne visada laikėsi ir nėštumo metu. Jos stilius – fotogalerijoje:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis