„D.Efect“ pavasario kolekcija: POP stilius, šventinė nuotaika bei su sportu persipynusi klasika

Pop elementais nuspalvintą lietuviško prekių ženklo pavasario fotosesiją įkvėpė dizainerės dukters šventė.

Kartais klasika atsiduria pačiose netikėčiausiose vietose. Pavyzdžiui, ryškioje fantazijoje, kuri primena spalvingą paradą ar net vaiko gimtadienio šventę. Būtent taip savo naujausią pavasario-vasaros kolekciją pristato dizainerė Eglė Ona Žiemytė, įkvėpimą netikėtai atradusi besiruošdama dukters Kotrynos gimtadieniui.


P. Zaborskio nuotr.

Ryškios vėliavos, ant žemės pabirę konfeti lapeliai, didžiuliai balionai ir šio kūrybinio chaoso centre atsidūrusi prekių ženklo moteris, dėvinti madingą languotą lietpaltį ar kasdienį kelnių ir marškinių derinį. Šį sezoną dizainerės E. Žiemytės mintyse klasika maišosi su sportinio stiliaus detalėmis, o žaismingi akcentai kviečia švęsti pavasarį bei vasarą.

„Fotosesijos idėja gimė rengiant mano mažosios Kotrynos gimtadienį, – pasakojo E. Žiemytė, – bežiūrėdama į sukurtą šventę pagalvojau, kad toks sukurtas dirbtinumas ir pop stiliaus estetika vėl gali būti aktualūs ir tikti net santūresnei kolekcijai.“


P. Zaborskio nuotr.

Kontrastingu akcentu tapo ir priderintos sportinio stiliaus detalės: futuristiniai akiniai, madingi masyvūs sportbačiai, baltos kojinės.

Dizainerė pabrėžia, kad šį pavasarį jos kūryba duoklę atidavė klasikai ir kiek atsitraukė nuo perdėm ryškių pareiškimų. Modernumas, funkcionalumas ir kokybė tapo esminiais kūrėjos prioritetais, tad siluetai tradiciniai, daug dėmesio skirta modeliams, kuriuos klientės renkasi dažniausiai.


P. Zaborskio nuotr.

Kolekcijos ašimi tapo drabužiai, skirti tiek darbui, tiek laisvalaikiui – įdomesnio kirpimo lietpalčiai, skirtingų ilgių švarkai, lengvi marškiniai, madingos platėjančios arba laisvai krentančios kelnės

„Norėjosi, kad drabužis nebūtų labai įnoringas – rinkausi klasikinę bazę, tačiau kiekvienam daiktui ieškojau kažkokios detalės, kuri suteiktų papildomos vertės, atskleistų dizaino principus, – teigė E. Žiemytė, – Dėl to vienus elementus išdidinau, kitus sumažinau, taip klasikiniam daiktui sukurdama kitonišką ir įdomų dizainą.“


P. Zaborskio nuotr.

Kolekcijoje mados gerbėjai atpažins ir keletą šį sezoną itin madingų bei aktualių sprendimų: sijonams ir lietpalčiams naudotą languotą audinį, nuo praėjusios vasaros sėkmingai plėtojamą džinsinio audinio temą. Taip pat daliai kolekcijos drabužių E. Žiemytė naudojo šios vasaros madingiausiu audiniu tituluojamą natūralų liną, taip pat šilką, lengvai prižiūrimą medvilnę bei viskozę.

Esminėmis kolekcijos spalvomis tapo balta, raudona, smėlio ir samanų. Kai kurie drabužiai dekoruoti stilizuotu leopardo raštų motyvu, masyviais arba smulkesniais dryželiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis