Kaip neatrodyti nuobodžiai? 7 stiliaus triukai žaibiškam įvaizdžio atnaujinimui

(1)

Visas mus kartais aplanko jausmas, kad nėra ką apsirengti... Prieš pradėdama iš pagrindų atnaujinti savo garderobą, paieškokite naujų būdų derinti jau turimus rūbus. Galbūt tai privers ir vėl atrasti savo stilių?

Dabar tas metas, kai jau norisi dėvėti lengvus pavasarinius drabužius, bet oro sąlygos tam dar nėra palankios. To rezultatas: nevilties jausmas, aplankantis kaskart atvėrus spintos duris. Vienintelis būdas išsilaisvinti iš nuobodžios stiliaus rutinos – pasitelkti nedidelius triukus, padėsiančius sukurti naujus, dar neišbandytus derinius. Jiems prireiks paprastų įvaizdžio detalių (o galbūt jos jau yra jūsų garderobe?), kurios padės iš naujo pamilti savo drabužius.


APJUOSKITE DIRŽU


Diržu suveržkite laisvai krintantį megztinį, švarką ar suknelę. Tai paryškins jūsų liemenį ir su tuo pačiu drabužiu padės sukurti naują, modernų įvaizdį.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


DERINKITE BATELIUS IR KOJINES


Trumpos kojinaitės paįvairins jūsų įvaizdį ir sueiks galimybę greičiau iš batų dėžės išsitraukti pavasarinius batelius. Jei nesate linkusi į mados eksperimentus, rinkitės kojines, kurių atspalvis panašus į batų, jei norite išsiskirti – drąsiai maukitės kontrastingas raštuotas kojinaites. Daugiau apie šį madingą akcentą skaitykite ČIA.


Leandra Medine
Leandra Medine
Vida Press


PANAUDOKITE PLAUKŲ AKSESUARĄ


Kartais tam, kad stilius suspindėtų, tereikia tik mažos detalės. Ja gali tapti plaukų aksesuaras. Šį sezoną jie ant bangos, o pasirinkimų daugybė: segtukai, audiniu aptrauktos plaukų gumelės, lankeliai ir, žinoma, klasika – šilkinės skaralės. Juoksite galvą, riškite arklio uodegą ar įpinkite į kasą.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


ĮMAIŠYKITE NETIKĖTĄ PRINTĄ


Jei dryželius visada derinote su dryželiais, o gėlytes – su gėlytėmis, galbūt pats metas išbandyti šį tą naujo? Pasirinkite panašios spalvinės bazės raštus ir eksperimentuokite. Rezultatas gali jus nustebinti.


Olivia Palermo
Olivia Palermo
Vida Press


PRIDĖKITE OVERSIZED ŠVARKĄ


Laisvai krintantis, lyg iš vaikino pasiskolintas švarkas gali atstoti ir suknelę, ir paltą. Tiesa, jis turėtų būti siūtas moteriai ir specialiai kurtas būti dėvimas didesnio dydžio, kitaip atrodys juokingai. Užsimeskite jį ant pečių ir savo dienos stilių kurkite su prancūzišku nerūpestingumu.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


PALAIDINĘ PAKEISKITE SUKNELE


Genialu tai, kas paprasta. Ant mėgstamų džinsų vietoj palaidinės apsivilkite suknelę ir džiaukitės netikėtu įvaizdžiu. Tam geriausiai tiks susiaučiama, laisvai krintanti suknelė, o džinsai gali būti kokie tik norite, svarbiausia, kad derėtų su kitais įvaizdžio elementais.


Anna Rosa Vitiello
Anna Rosa Vitiello
Vida Press


PRIDĖKITE BALTUS BATUS


Mados mėnesio metu aksesuarų fronte ryškiausia buvo viena tendenecija: balta spalva. Balti batai ir rankinės puošė mados redaktores ir tinklaraštininkes ir neretai tapdavo pagrindine jų įvaizdžio žvaigžde. Jei belaukiant šiltesnių orų įsigysite tik vieną daiktą, tegu tai būna balti batai – gaivus mados gūsis garantuotas.


Paryžiaus gatvės mada
Paryžiaus gatvės mada
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis