53-ejų mikrobiologė stebina savo stiliumi – instagrame ją seka 82 tūkst. žmonių!

Mados biblija vadinamas žurnalas „Vogue“ Kanadoje gyvenančią Grece Ghanem (53 m.) įvardija kaip laikui nepavaldaus stiliaus ikoną. Gimtajame Libane dirbusi mikrobiologe, apsigyvenusi Kanadoje ji tapo asmenine trenere, o dabar dar ir instagramo žvaigžde. Socialiniame tinkle moters stiliaus pasirinkimus seka daugiau nei 80 tūkst. žmonių!

Instagramas nebėra skirtas tik dvidešimtmetėms manekenėms, vis daugiau brandžių moterų sulaukia pripažinimo (ir gausios sekėjų armijos) tik dėl savo įkvepiančio, išskirtinio stiliaus. Viena jų – G. Ghanem. Per gan trumpą laiką ji sulaukė įspūdingos sėkmės ir netgi trenerės karjerą išmainė į mados nuomonės formuotojos profesiją. Kitaip tariant, tapo influensere.


Profesionali įkvėpėja


G. Ghanem kasdien atrodo lyg būtų išsiruošusi į mados savaitės renginį, o jos profilio nuotraukos profesionalumu nenusileidžia gatvės mados fotografų kadrams. Tokį kokybišką instagramo paskyros turinį kuria mamos ir dukros komanda – Grece ir jos dukra Cheyenne.


Grece Ghanem
Grece Ghanem
INSTAGRAM / greceghanem


Tai, kas prasidėjo kaip hobis, greitai tapo pagrindine jų veikla ir uždarbio šaltiniu. Dabar apie G. Ghanem rašo didžiausi moterims skirti portalai, ji bendradarbiauja su tarptautinėmis elektroninėmis mados parduotuvėmis, kosmetikos prekių ženklais ir netgi išbandė modelio rolę. Tai buvo jos svajonė, kuri išsipildė pačiu netikėčiausiu metu – įkopus į šeštąją dešimtį.


Prieš tai moteris 25-erius metus dirbo asmenine trenere, o pirmoji jos profesija – mikrobiologė. Tiesa, jos atsisakyti teko su dukra palikus gimtąjį Libaną ir gyvenimą nuo nulio pradėjus kurti Kanadoje.


Grece Ghanem
Grece Ghanem
INSTAGRAM / greceghanem


Meilė sportui ir per ilgus metus išugdytas įprotis judėti neabejotinai prisideda prie jaunatviškos moters išvaizdos. „Stipri dvasia gyvena stipriame kūne,“ – interviu su prekių ženklo „Vaara“ atstovais sakė ji. Moteris nebijo demonstruoti savo kūno, o jos instagramo paskyroje galime rasti nuotraukų, kuriose G. Ghanem pozuoja su ištreniruotus pilvo raumenis atidengiančia sportine apranga – ir vis tiek atrodo stilingai!


Grece Ghanem
Grece Ghanem
INSTAGRAM / greceghanem


Stiliaus žvaigždė


G. Ghanem moka sukurti harmoniją pačiuose neįprasčiausiuose deriniuose. Savo įvaizdžiuose ji derina dizainerių ir greitos mados prekių parduotuvių gaminius, įpina vintažinius elementus, o visa tai vainikuoja masyviais juodais akiniais nuo saulės. Negalima nepaminėti vieno svarbiausių jos stiliaus akcentų – madingu bob stiliumi kirptų sidabrinių plaukų šukuosenos.


Grece Ghanem
Grece Ghanem
INSTAGRAM / greceghanem


Stipri, savimi pasitikinti ir ryški moteris įkvepia ne vien savo bendraamžes, bet ir daug jaunesnes savo stiliaus sekėjas. Tikrai ne kiekviena išdrįstų derinti žalsvai melsvas pėdkelnes ir fuksijų atspalvio įsipiramus „Balenciaga“ batelius ar gėlėtą sijoną su kojinėmis ir masyviais tėčio kedais. Grece tai daro su tokiu užtikrintumu, kad matydama jos nuotraukas nejučia imi planuoti į savo kitą drabužių derinį įterpti drąsų ir netikėtą elementą.


Jos stiliuje nėra nė lašo savęs ribojimo ar baimių susijusių su amžiumi. Greičiau atvirkščiai – G. Ghanem savo misija laiko jaunesnėms moterims įteigti, kad gyvenimas nesibaigia sulaukus 40-ties, o puikus stilius apskritai neturi limitų.


Grece Ghanem
Grece Ghanem
INSTAGRAM / greceghanem


„Vien dėl to, kad man – daugiau nei 50-imt, nereiškia, kad turiu būti senamadiška ar rengtis klasikiniu stiliumi. Tvirtai tikiu, kad, jei tik žinai, kaip tinkamai derinti tendencijas ir pasitiki savimi, gali išlikti madinga ir vilkėti stilingus drabužius kad ir kokio amžiaus bebūtum,“ – portalui thebeholdr.com sakė ji.


Gero įvaizdžio formulė


Su portalu thezoereport.com G. Ghanem pasidalino savo stiliaus formule: „Kurdama savo įvaizdį pradedu nuo vieno daikto, nesvarbu, kas tai bebūtų: gražūs batai ar puiki palaidinė. Tuomet įsitikinu, kad visi kiti prie to derinami daiktai yra ramūs ir subtilūs. Pagrindinis įvaizdžio elementas turi kalbėti už save.“


Tuo pagrindiniu elementu neretai tampa intensyvi spalva ar ryškus aksesuaras. Akivaizdu, kad pastarųjų jos garderobe yra ne vienas. Moteris mėgsta segėti masyvius auskarus, nosį balnoti juodais akiniais nuo saulės, o jos silpnybė mados namų „Balenciaga“ bei „Celine“ batams ir rankinėms yra sunkiai paslėpiama.


Grece Ghanem
Grece Ghanem
INSTAGRAM / greceghanem


Vis dėlto, kad ir kokį įvaizdį bepasirinktų, jo ašimi tampa iš vidaus sklindanti stiprybė ir pasitikėjimas savimi. Be jo, kaip sako Grece, geras stilius tiesiog neįmanomas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis