Meghan Markle nėščiosios stilius. Ar jis geresnis nei Kate Middleton?

Spalio 15 d. Kensingtono rūmai paskelbė, kad Meghan Markle ir princas Harry ruošiasi tapti tėvais ir nuo tada susidomėjimas šia pora bei Sasekso kunigaikštienės stiliumi tik augo. Karališkojo kūdikio gimimas planuojamas jau artimiausiu metu, bet M. Markle iki šiol žavi nepriekaištingu nėčiosios stiliumi. Nieko keisto, kad kyla palyginimų su tuo, kaip Kembridžo kunigaikštienė K. Middleton rengėsi savo nėštumų metu.

M. Markle šiuo metu laukiasi, o K. Middleton yra trijų vaikų mama. Abi moterys yra bendraamžės (joms 37-eri) ir abi yra ištekėjusios už Didžiosios Britanijos princų, be to, jas sieja didžiulis žiniasklaidos dėmesys bei populiarumas visame pasaulyje. Kad ir kiek panašumų beturėtų šios moterys, jų asmeninis stilius rodo, kad tarp jų rastumėme ne mažiau skirtumų.


Sasekso kunigaikštienė mėgsta žengti koja kojon su mada, nevengia į savo protokolo varžomą stilių įvesti naujausių tendencijų, modernių siluetų ir spalvų. Ji oficialiame renginyje gali pasirodyti vilkėdama nederančių spalvų komplektą, prie struktūriškos suknelės priderinti madingus apkritusius aulinukus, vilkėti raštuotus drabužius. Puikaus skonio (ir geros stilistės) dėka M. Markle vis vien išlaiko rafinuotą įvaizdį.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton garsėja santūriu, elegantišku, tikrai damai tinkamu stiliumi. Ji žino, kas geriausiai tinka jos figūrai, yra atradusi mėgstamiausius kirpimus ir vengia bet kokios mados rizikos. Tokį stilių ji išlaikė ir visų savo nėštumų metu. Besilaukdama pirmagimio princo Georgeo, vidurinėlės princesės Charlottės bei jauniausio sūnaus princo Louiso ji neakcentavo savo pilvo, daugiausiai vilkėjo klasikines A formos sukneles, rinkosi neutralius bei pastelinius spalvų tonus ir paskutiniais nėštumo mėnesiais figūrą slėpė laisvai krintančiais drabužiais.


Kate Middleton 2015-aisiais
Kate Middleton 2015-aisiais
Vida Press


Taip pat ji avėjo stilingą, bet praktišką avalynę.Vaikelio laukimo metu M. Markle taip pat liko ištikima savo stiliui, tik jis buvo visai kitoks, nei Kate. Kol pastaroji vengė demonstruoti savo nėščiosios pilvą, pirmoji tai darė akivaidžiai. Ji mielai vilkėjo lyg antra oda prigludusias sukneles, nevengė ryškių spalvų ir rinkosi savo mėgstamų kirpimų drabužius, pataisytus taip, kad akcentuotų pilvą. Tai, kad didžiuojasi savo besikeičiančiais apvalumais kunigaikštienė parodė kone kiekviename oficialiame pasirodyme pozuodama išdidžiai ant pilvo uždėjusi delną.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Viso nėštumo metu mados žurnalistai sekė (ir vis dar seka!) kiekvieną M. Markle stiliaus momentą ir ji n4 karto nenuvylė. Jos stiliaus galerijoje ne vienas ikoniškas įvaizdis. Moteris išbandė pačius įvairiausius ilgius – nuo mini iki maksi, ne kartą pasirodė rankoje laikydama madingą neįprastos formos rankinę ir net vilkėdama laisvalaikio drabužius neatsisakė jau skiriamuoju ženklu tapusių smailianosių aukštakulnių.


Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry
Vida Press


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Kuri iš kunigaikštienių geriausiai įvaldė besilaukiančios moters stilių? Tiek Kate, tiek Meghan nėštumų metu išlaikė rafinuotą eleganciją ir buvo liaupsinamos dėl puikaus stiliaus. Vis dėlto M. Markle pademonstravo daugiau drąsos ir savo įvaizdžiais neabejotinai įkvėpė ne vieną mada besidominčią būsimą mamytę.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis