Naujausią „Kristi Andress“ pavasario-vasaros kolekciją įvertins romantiškos svajoklės

Tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų žinomi dizaineriai Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko pristato naujausią prekių ženklo „Kristi Andress“ pavasario-vasaros kolekciją, įamžintą kartu su garsiąja Lenkijos manekene, tenisininko Simo Kučo mylimąja Ola Kędrzynska.

„O kada jūs jaučiatės taip, tarsi švęstumėte gyvenimą?“ – klausia dizaineriai K. Kalinauskaitė ir A. Sergejenko, pristatydami naujausią šiltojo sezono drabužių kolekciją, įkvėptą atostogų, jūros ir lengvo nerūpestingumo.


„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
Deimantės Dubauskaitės nuotr.


„Įsivaizduodama, kur ir kada žmogus jaučiasi laimingiausias, labiausiai atsipalaidavęs, pirmiausia regiu atostogas, pajūrio juostą, bangų melsvumą. Todėl pamėginau visus šiuos pojūčius, spalvas ir pačias geriausias emocijas, patiriamas atostogų metu, perkelti į naująją drabužių kolekciją. Ir net jeigu jums šią vasarą atostogos nenusimato ir dienas leisite tarp biuro sienų, dalelę vasariškos atostogų dvasios visada galėsite turėti su savimi – ir skleisti tą emociją aplinkiniams,“ – kūrybinėmis inspiracijomis dalijasi kolekcijos autorė K. Kalinauskaitė.


Natūralumas ir inovacijos


Viena didžiausių naujienų – specialiai kolekcijai kurtas raštas, perkeltas ant prekių ženklo audinių. Egzotiški persipynę gėlių ir jūros gyvūnų motyvai – tarsi sujungti du pasauliai: tai, kas yra ant žemės paviršiaus, ir tai, kas po vandeniu.


„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
Deimantės Dubauskaitės nuotr.


Atostogų gaivumas skleidžiasi pozityviame, gyvybingame ir energijos suteikiančiame kolekcijos spalvyne: paletėje dominuoja balta, mėlyna ir šių metų hitas – koralinė spalva, suteikianti spindesio tiek šviesiaplaukių, tiek tamsiaplaukių veidams.


Vasaros ir gaivos efektą kuria siuvinėti medvilniniai audiniai: broderie anglaise (lietuviškai vadinamas „adinukės siuvinėjimas“) – kai medvilnė itin tankiai išsiuvinėjama, išgaunant kiaurumo efektą. Beje, dažytos šio balto audinio versijos taip pat kurtos pagal užsakymą: kruopščiai parinkus spalvas, po ilgų ieškojimų atradus specifinę dažų formulę ir suderinus procesus, buvo gauti nepaprasti mėlyni ir unikalūs koraliniai atspalviai. Visų trijų spalvų suknelės jau netrukus pasieks mados namus ir „Mados linijos“ parduotuves Kaune, Klaipėdoje bei „Locals“ parduotuves Vilniuje.„Labai mylime natūralų pluoštą ir daug jo naudojome, todėl šioje kolekcijoje natūralumas triumfuoja ir audiniuose. Be medvilnės, dalis drabužių buvo kurti iš novatoriškojo tencelio, kuris pasižymi geriausiomis natūralaus audinio savybėmis ir primena šilką, bet kartu yra keliskart paprastesnis prižiūrėti bei nešioti: jis veikia kūną vėsinančiai, yra lengvai lyginamas ir itin malonus prie odos. Būtent ant tencelio audinio spausdinome printus – tad jo universalumas ir natūralus dailumas tapo tiek atradimu mums, tiek malonia patirtimi klientams,“ – sako Kristina.


Griežtomis formomis suvaldyta romantika


Kolekcijoje tarpusavyje derinamos kelios drabužių grupės: viena jų – nuo liemenuoto klasikinio švarko, iki griežtų linijų kelnių ir sijonų – atstovauja tipinę ir lengvai atpažįstamą prekių ženklo high tailoring liniją, kurią galima derinti su lengvai krintančia romantika iš gėlėto tencelio.


„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
Deimantės Dubauskaitės nuotr.


„Taip sukuriama žaismė tarp griežto kirpimo silueto švarko ir plevenančio sijono ar tiesių linijų kelnių ir lengvų ilgų marškinių. Nes mes mėgstame griežtomis formomis suvaldyti romantiką (jos nenužudant), arba griežtas formas išlengvinti švelniu plazdesiu!“ – tvirtina kolekcijos autorė.


„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
„Kristi Andress“ 2019 m. pavasaris-vasara
Gamintojo archyvas


Duoklė atostogų ir pajūrio temai atiduota ne tik lengvais kimono, ilgomis suknelėmis, bet ir elegantiškais aksesuarais – paplūdimio krepšiais, pajūrio rankšluosčiais, maudymosi kostiumėliais ar ilga, vilnijančia skara.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis