2019-ųjų tendencijos pagal Zodiako ženklą: kuri tinkamiausia Jums?

Tendencijų tiek daug, kad visų tikrai nepavyks išbandyti. Ir neverta. Pasikliaukite savo stiliaus horoskopu ir atraskite tai, kas geriausiai praturtins Jūsų įvaizdį.  

Horoskopais tiki ne visi, bet net didžiausiems cinikams kartais smalsu sužinoti, ką jiems žada žvaigždės. Remiantis kiekvienam Zodiako ženklui būdingomis asmenybės savybėmis, atrinkome jiems labiausiai tinkamas tendencijas. Pažiūrėkite į tai kaip į žaidimą ir galbūt rasite kažką tinkamo sau. Juk šiuo metu kiekvienos mūsų spintoje taip trūksta naujojo sezono vėjų.


OŽIARAGIS


Ožiaragiai dažnai vadinami santūriais ar netgi nuobodžiais, bet iš tiesų šis ambicingas Zodiako ženklas gali pasigirti ypač rafinuotu stiliaus pojūčiu. Nors nemėgsta rizikuoti ar pernelyg išsiskirti iš kitų, Ožiaragiai vertina stilingus drabužius. Jie garsėja smalsumu ir puikiu įvairių sričių išmanymu, tad pro akis nepraleidžia ir mados naujienų. Vis dėlto žodis, kuris tinka jų stiliui tikrai nėra „madingas“, greičiau „šiuolaikiškas“. Būtent todėl jiems labiausiai tiks prabangaus smėlinio atspalvio tendencija. Nuo galvos iki kojų.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


VANDENIS


Kalbant apie Vandenio ženklą, pirmiausiai į galvą ateinantis žodis yra „saviraiška“. Tai galioja ir šio ženklo atstovų pasirenkamiems drabužiams. Jiems rūpi naujovės, taigi yra neabejingi naujausioms madoms, bet jas Vandeniai pritaiko savaip ir niekada neseka minia. Nors garsėja aštriu protu, šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta įtampos ir nesuka galvos dėl žemiškų problemų. Vandeniui puikiai tiks kombinezonas – tai universalus drabužis, kurį aksesuarų pagalba galima pritaikyti norimam stiliui ar progai. 


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


ŽUVYS


Žuvys svajingos, emocingos, pilnos idėjų ir turinčios stiprią intuiciją. Jei esate žuvys, Jūsų Zodiako ženklas priskiriamas vandens stichijoms, tad jums tinka viskas, kas siejama su vandeniu ir vandens telkiniais. Pavyzdžiui, šį sezoną ypač madingas tinklelis, primenantis iš vandens išnirusią gundančią undinėlę. Kaip tai pritaikyti sau? Madingi tinkliniai sijonai, suknelės, tinklo stiliaus drabužių puošybos elementai – rinkitės pagal tai, kiek kūno norite atidengti.


Elena Perminova
Elena Perminova
Vida Press


AVINAS


Šis ugnies ženklas tiesiog spindi optimizmu ir energija. Avinai garsėja ne tik užsispyrimu, bet ir pomėgiu konkuruoti, tad kas gi gali būti labiau tinkamas žmogus išbandyti naujausias, karščiausias tendencijas? Vienu žingsniu priekyje būsite į savo stilių įtraukusi dviratininko šortų tendenciją. Nors techniškai tai nėra pats naujausias mados klyksmas, šis drabužis neįprastas ir jį išbandyti ryšis tikrai ne kiekviena moteris. Maksimaliam efektui priderinkite ilgintą švarką kiek platesniais pečiais. Dėmesys garantuotas!


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


JAUTIS


Su Jaučio ženklu siejamos tokios būdo savybės kaip atkaklumas, stiprybė, stabilumas. Jaučiai nėra linkę imtis drastiškų pokyčių ir atsargiai žiūri į naujoves. Jei gimėte po šiuo žemės ženklu, greičiausiai sunkiai į savo spintą įsileidžiate kažką naujo ir neįprasto, jau geriau laiko patikrinta klasika. Minimalizmo tendencija nėra tokia ryški kaip kitos, bet ji ne mažiau įsišaknijusi šiuolaikinėje madoje. Venkite pernelyg daug detalių, dėmesį kreipkite į švarius siluetus.


Sarah Harris
Sarah Harris
Vida Press


DVYNIAI


Dvyniai yra vienas komunikabiliausių Zodiako ženklų, mėgstantys dėmesį ir bendravimą. Kadangi yra toks dvilypis, šiam Zodiako ženklui kartais būna itin sunku priimti sprendimą. Būtent todėl jam puikiai tinka eklektiškas stilius. Sportinės kelnės ir elegantiški aukštakulniai? Kodėl gi ne! Juk šiuolaikinėje madoje svarbiausia asmenybė, o vadinamasis athleisure stilius jau tapo amžina tendencija. Taip pat puikiai derės ir klasikinis kelnių kostiumas bei storapadžiai kedai.


Olivia Palermo
Olivia Palermo
Vida Press


VĖŽYS


Jausmingumas, sentimentalumas, rūpestingumas – tai ryškiausios Vėžio Zodiako ženklo atstovių savybės. Jums tobulai tiks vadinamoji Prerijų suknelė: pūstomis rankovėmis, puošta raukiniais, romantiška ir labai moteriška. Rinkitės jaukius natūralius audinius, su jais jausitės geriausiai. Ir nepamirškite mergaitiškų aksesuarų.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


LIŪTAS


Kažin, ar tarp Zodiako ženklų yra labiau mėgstantis dėmesį nei Liūtas. Jam patinka būti matomam ir atsirasti dėmesio centre. Jei tai – jūsų Zodiako ženklas, tuomet žinokite: jūsų ryškiai asmenybei papildyti reikia ne mažiau ryškaus stiliaus. Neono tendencija tiesiog sukurta Liūto ženklui. Pasirinkite vieną ar kelias akinančias spalvas ir neabejokite, tikrai neliksite nuošalyje.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


MERGELĖ


Mergelė – vienas švelniausių Zodiako ženklų. Jos stropios, atsakingos, labai smulkmeniškos ir, kartu, praktiškos. Jos nebijo prisiimti atsakomybės, mėgsta rūpintis aplinkiniais ir jaučia pareigą palaikyti tvarką. Mergelės niekada nesivaikys vienadienių madų ir jei vis dėlto nuspręs atnaujinti savo stilių, tai darys įdėdamos minimalias investicijas. Šį sezoną labai madingos įvairios plaukų puošmenos: kaspinai, segtukai, segės, įmantrios gumelės. Jos puikiai tiks taupiajai mergelei.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


SVARSTYKLĖS


Jei yra ženklas, kurio atstovai vertina meną ir estetiką – tai Svarstyklės. Šio Zodiako ženklo atstovės turi išlavintą skonį ir gali net netikėčiausią drabužį paversti harmoninga savo stiliaus dalimi. Ne veltui Svarstyklėms būdingos amžinos balanso paieškos! Šį sezoną imkitės iššūkio – meniškąja batikos technika dažytų drabužių. Kadaise jie buvo siejami su hipiais, o dabar gali rasti vietą net pačios stilingiausios damos spintoje.


Christine Centenera
Christine Centenera
Vida Press


SKORPIONAS


Skorpionas yra Zodiako ženklas, kuriam būdingas kategoriškumas. Jis nebijo pastovėti už save, žino, kas jam patinka ir ko nori iš gyvenimo. Šio ženklo atstovių intensyvumas vienus traukia, kitus gąsdina, bet nieko nepalieka abejingo. Tai pats aistringiausias Zodiako ženklas, tad natūralu, kad jam puikiai tinka gyvūnų raštai. Seksualus gyvatės raštas – tobulas pasirinkimas. Jei esate linkusi į klasiką, rinkitės klasikinį rusvą, jei norite išsiskirti – netradicinių ryškių spalvų.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


ŠAULYS


Linksmas, bendraujantis, optimistas, bet kartu protingas ir gilus žmogus – toks yra Šaulys. Šis Zodiako ženklas vertina savo laisvę, nemėgsta pernelyg prisirišti ar būti suvaržytas. Jam patinka pažinti naujas vietas, keliauti, kažką naujo išmėginti. Jei jūsų Zodiako ženklas Šaulys, neabejotinai jaučiate silpnybę džinsams. Šis su patogumu ir laisvumu siejamas drabužis tikrai kabo jūsų spintoje. Šį sezoną įsigykite tiesaus kirpimo modelį. Vėl madingi subtilūs džinso balinimai (angl. acid wash), jie puikiai derės prie šiltojo sezono garderobo.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis