5 paprasti būdai savo spintą paruošti šiltajam sezonui

Pirmieji šiltesni saulės spinduliai liudija, kad tikrasis pavasaris – jau čia. Dabar yra geriausias metas savo spintą paruošti šiltajam sezonui. Siūlome 5 paprastus būdus, kaip tai padaryti.

Mitas, kad stilingų moterų spintos lūžta nuo drabužių ir aksesuarų. Svarbiausia yra ne tai, kiek drabužių kaba jūsų spintoje, bet ar joje turite viską, ko reikia. Ne veltui prancūzės laikosi auksinės 5 dalių garderobo taisyklės. Jos žino, kad turėdama solidų spintos pagrindą moteris sutaupo daug laiko, kurį kitu atveju praleistų svarstydama, ką rengtis.


Kaip turėtų atrodyti tobulas 2019-ųjų pavasario-vasaros komplektas? Prancūziškas prekių ženklas „Promod“ siūlo derinti laisvų siluetų drabužius su tais, kurie turi struktūros, o įvaizdį pabaigti žaismingais aksesuarais, taip kuriant moterišką ir pavasarišką įvaizdį. Naujoje jų kolekcijoje – viskas, ko reikia stilingai miesto moteriai. Nuo floristikos motyvų suknelių iki elegantiškų kelnių bei palaidinių.


Nauja „Promod“ kolekcija
Nauja „Promod“ kolekcija
Gamintojo archyvas


Siūlome 5 būdus, kaip po žiemos atšviežinti savo garderobą. Neabejokite, šie stiliaus elementai jus džiugins ne tik pavasarį, bet ir vasarą.


VIENSPALVIS DRABUŽIŲ DUETAS


Vienos spalvos drabužių komplektas – lyg paruoštukas, kuriuo bet kada gali pasinaudoti užimta moteris. Tai gali būti to paties atspalvio kelnės ir palaidinė, sijonas ir marškinėliai, šortai ir švarkas. Mada prisitaiko prie vis greičiau besisukančio pasaulio ir siūlo sprendimus, kaip įdedant minimalias pastangas gauti maksimaliai stilingą rezultatą. Atėjus pavasariui taip norisi spalvų, tad kodėl neinvestavus į ryškiaspalvį komplektą? Smaragdo spalva atrodys gaiviai ir akimirksniu pakels nuotaiką.

Kelnės, „Promod“, rankinė, „Promod“, palaidinė, „Promod“
Kelnės, „Promod“, rankinė, „Promod“, palaidinė, „Promod“
MOTERIS / Arvidas Balvočius


GĖLĖTA SUKNELĖ


Atėjus pavasariui suknelės tradiciškai apsipila žiedais. Floristikos motyvus galima rasti ir tarp 2019-ųjų šiltojo sezono tendencijų, o viena populiariausių – maksi ilgio gėlėta suknelė. Jei jūsų spintoje dar nekaba šis pavasariškas drabužis, nedelskite ir tuojau pat jį įsigykite. Rašto intensyvumą taikykite pagal figūrą: stambūs gėlių raštai šviesiame fone gali sukurti didesnių apimčių iliuziją, o štai smulkūs, išdėstyti tamsiame fone vizualiai lieknins. Dieną derinkite su laisvalaikio tipo avalyne, o vakare – su aukštakulniais. Nustebsite, koks universalus drabužis yra gėlėta suknelė!


Nauja „Promod“ kolekcija
Nauja „Promod“ kolekcija
Gamintojo archyvas


BOYFRIEND STILIAUS ŠVARKAS


Švarkas jau seniai nebėra drabužis, skirtas dėvėti tik biure. Juo pečius gaubia tiek gatvės mados žvaigždės, tiek filmų premjerose besilankančios aktorės. Pavasaris – metas, kai rekomenduojama drabužius sluoksniuoti, juk niekada nežinai, kada gali staiga prapliupti lietus, ar, atvirkščiai, jį netikėtai pakeis kaitri saulė, tad šiuo metu švarkas tampa ypač reikalingas. Laisvą įvaizdį sukursite derindama su džinsais ir marškinėliais, puošnesnį – vilkėdama su suknele ir retro stiliaus akiniais nuo saulės.


Švarkas, „Promod“, suknelė, „Promod“, akiniai nuo saulės, „Promod“
Švarkas, „Promod“, suknelė, „Promod“, akiniai nuo saulės, „Promod“
MOTERIS / Arvidas Balvočius


DŽINSAI


Džinsų tendencijos keičiasi rečiau, nei kitų drabužių, tad juos įsigijusi galite būti tikra, kad dėvėsite ne vienerius metus. Jei žiemą renkamės storesnio audinio, labiau prigludusius džinsus, tai pavasarį atkreipiame dėmesį į laisvesnius, šviesesnius modelius. Kokius džinsus įsigyti šį sezoną? Atkreipkite dėmesį į džinsus paaukštintu juosmeniu, jie ne tik stilingai atrodo, bet ir vizualiai ilgina kojas. Jei mėgstate gražius batelius, juos pademonstruoti leis trumpinti džinsai, kitaip vadinami kiulotais.


Nauja „Promod“ kolekcija
Nauja „Promod“ kolekcija
Gamintojo archyvas


ŽAISMINGI AKSESUARAI


Tinkamai parinkti aksesuarai – tai lyg vyšnia ant torto. Jie visą įvaizdį gali perkelti į kitą lygį. Ryškiaspalviai aksesuarai yra puikus būdas pavasariškam stiliui suteikti šiek tiek žaismingumo. Žinoma, ne kiekviena moteris išdrįstų vienu metu derinti kelis ryškius aksesuarus. Jei jūsų stilius nėra ekspresyvus ar ekscentriškas, ir nereikia! Vis dėlto vaiskiai oranžinės spalvos bateliai ar platus vario atspalvio diržas gali tapti reikiamu spalvos pliūpsniu, galinčiu išgelbėti šiaip jau gan santūrią elegantiškos damos aprangą.


Bateliai, „Promod“, diržas, „Promod“
Bateliai, „Promod“, diržas, „Promod“
MOTERIS / Arvidas Balvočius


Daugiau pavasariško stiliaus idėjų – fotogalerijoje:Užsakymo nr.: PT_54542

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis