Šios drabužių spalvos tobulai tinka blondinėms

Kodėl spalvos, kurios tinka vienoms moterims, kitoms gali visai netikti? Ir kodėl instinktyviai renkamės tuos drabužių atspalvius, kurie verčia mūsų akis suspindėti? Atsakymas toks akivaizdus, kad jį sužinoti galima tiesiog pažiūrėjus į veidrodį. Viskas priklauso nuo plaukų spalvos!

Tai gali paliudyti kiekviena moteris, bent kartą gyvenime keitusi plaukų spalvą. Užtenka vos pašviesinti plaukų galus ar pakeisti jų atspalvį ir ryte prie spintos apninka panika: visi prieš tai mėgti drabužiai atrodo kažkaip kitaip.


Svarbi ne tik plaukų, bet ir odos, akių spalva, jų visuma. Vis dėlto plaukai labiausiai atkreipia dėmesį, taigi daro didžiausią įtaką visam moters įvaizdžiui. Kuo ypatingi šviesūs? Jie atspindi šviesą, taigi jau patys tampa mados pareiškimu ir svarbia įvaizdžio detale. Tai, kas vilkima brunetės ar raudonplaukės atrodys subtiliai gundoma, blondinei gali atrodyti vulgaru. Taip pat ir su spalvomis: ryškių, neoninių spalvų drabužiai, dėmesį traukiantys raštai šviesiaplaukes akimirksniu pavers dėmesio centru, tuo metu tamsiaplaukių išvaizdos jie taip stipriai nepaveiks.


Egzistuoja tam tikros spalvos, kurios labiausiai tinka būtent šviesiaplaukėms. Tam, kad tuo įsitikintum, užtenka žvilgtelėti į gatvės mados žvaigždes ar Holivudo aktores – tarp šviesiaplaukių vyrauja spalvų tendencijos, saugūs atspalviai, kuriuos pasirinkę jos niekada neprašauna. Štai kokios drabužių spalvos labiausiai tinka blondinėms.


PASTELĖ


Ne visos moterys gali gražiai atrodyti vilkėdamos pastelinių atspalvių drabužius, bet šalto spalvinio tipo blondinėms tokie puikiai tinka. Jie nepriverčia jų atrodyti blankiai, greičiau atvirkščiai, paryškina trapų šviesiaplaukių grožį. Mėtų atspalvis, žalsva, melsva, gelsva šalavijo spalva... Rinktis yra iš ko.


Kate Bosworth
Kate Bosworth
Vida Press


Suki Waterhouse
Suki Waterhouse
Vida Press


SMĖLIS


Blondinės kaip niekas kitas stilingai atrodo vilkėdamos neutralių tonų drabužius. Smėlio atspalvis, ruda, žemės, kaštono spalva – nesuklysite pasirinkusi bet kurią iš jų. Be to, šviesiaplaukėms puikiai tinka neutralių spalvų įvaizdis nuo iki, o jis šį pavasarį ypač madingas.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Sienna Miller
Sienna Miller
Vida Press


Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Vida Press


BRANGAKMENIAI


Brangakmenių atspalviai tiks beveik visoms blondinėms, tik nesirinkite labai tamsių tonų, nes jie gali jus užgošti.


Šilto odos bei plaukų atspalvio blondinėms tiks drabužiai, turintys oranžinį ar raudoną pustonį. Šilti atspalviai jums suteiks dar daugiau šilumos, pabrėš jūsų plaukų ir akių spalvas.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


Šaltesnio gymio šviesiaplaukės karališką įvaizdį kurs su vyšnių, smaragdo, safyro spalvų apdarais. Iš tiesų joms tiks bet kuri brangakmenio spalva, svarbu, kad ji būtų šalta.


Naomi Watts
Naomi Watts
Vida Press


Karolína Kurková
Karolína Kurková
Vida Press


ŠVELNI ROŽĖ


Blondinės turi nevalingą potraukį vilkėti rožinius drabužius ir ši spalva joms puikiai tinka. Žinoma, reikėtų atokiau laikytis nuo barbės stiliaus rožinės ir visų kramtomos gumos tipo atspalvių ir vietoj to rinktis iš modernių ir stilingų švelniai rožinių atspalvių, tokių kaip rausvai kreminė, pilkšvai rausva, levandų, pastelinė rausva ir t.t.


Elsa Hosk
Elsa Hosk
Vida Press


Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press


Poppy Delevingne
Poppy Delevingne
Vida Press


BALTA


Balta yra viena tų spalvų, kuri tinka visiems. Vis dėlto ji ypatingai sužiba, kai yra vilkima šviesiaplaukių. Nenuostabu, kad žymios blondinės ne kartą raudonuoju kilimu žengė vilkėdamos šią gaivią ir elegantišką spalvą. Bėje, blondinėms tinka ir įvairūs baltos ir kitų spalvų deriniai, taip pat ir juoda-balta.


balta suknelė
balta suknelė
Vida Press


Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
Vida Press


Kate Bosworth
Kate Bosworth
Vida Press


ŽALSVAI RUSVA


Žalsvai rusva arba chaki spalva pastaruoju laikosi tarp pačių populiariausiųjų. Už tai ji gali dėkoti savo universalumui – ši spalva jau priskiriama prie neutralių, be to, tinka daugeliui moterų. Ypač šviesiaplaukėms žaliomis akimis. Pavasarį prognozuojamas šaltos chaki arba šalavijo spalvos iškilimas, į ją verta dėmesį atkreipti šaltesnio gymio blondinėms mėlynomis akimis.


Xenia Adonts
Xenia Adonts
Vida Press


Blake Lively
Blake Lively
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis