Nauja Dianos Vapsvės kolekcija skirta tikroms moterims

Diana Vapsvė savo kūrybos gerbėjoms pristatė naują kolekciją. Dizainerė šypsosi – ją įkvėpė realūs įvykiai.

„Saulės atspindžiai ant vandens? Pavasario dvelksmas? Praskridęs paukštis? Ne. Manęs tai neskatina kurti. Man svarbūs kiti dalykai – realūs žmonės, jų pasididžiavimai ir kompleksai, jų noras būti madingais ar išsiskirti. Dažnai stebiu moteris. Iš to, kaip jos rengiasi, vaikšto, laiko rankas ir gimsta mano darbai. Jie skirti dailiosios lyties atstovėms, su kuriomis mes susiduriame ne vartydami žurnalus, o kasdien – gatvėje, biure, parduotuvėje, svečiuose“, – sakė D. Vapsvė.


Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Virginijus Vapsva


Naujosios dizainerės darbų kolekcijos pavadinimas – „Emocijos“. Pagrindiniu jos modeliu tapo Karolina Toleikytė, o vienu iš akcentų – džinsinis audinys. Būtent jis šįkart užkeltas ant savotiško „Emocijų“ pjedestalo. Džinsas, autorės įsitikinimu, gali jį vilkinčiąją puošti ir kasdieną, ir svarbiomis progomis. Pastarasis niuansas taip pat tapo ypatinga kolekcijos detale – moterys, norinčios asmeninių švenčių metu puoštis džinsu, turės iš ko rinktis.


D. Vapsvė neslepia – pusmetį užtrukęs darbas buvo itin kruopščiai atliekamas, norint rasti netikėtus drabužių siluetus, duoklę atiduoti spalvoms bei atkreipti dėmesį į tai, kas daugumą moterų verčia pasitempti, o ne susigūžti.


Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Virginijus Vapsva


„Labai atsakingai kuriu kiekvieną modelį. Šįkart ypatingą dėmesį skyriau moterų figūrų skirtumams ir tiems jų trūkumams, kuriuos laikomi pagrindiniais, paslėpti. Būtent tai mane skatino kurti ir rasti raktą į daugybę moteriškų emocijų“, - tvirtino pašnekovė. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis