10 patarimų, kaip rengtis, kad atrodytumėte lyg milijonierė

Šios idėjos padės sukurti prabangios aprangos iliuziją.

Ne visada reikia išleisti daug pinigų tam, kad atrodytumėte prabangiai. Klystate, jei manote, kad tokiam stiliui sukurti reikalingi ryškiai matomi logotipai ar žvilgantys brangakmeniai. Iš tiesų yra atvirkščiai – pagrindinė taisyklė būtų rinktis paprastus, klasikinius, laikui nepavaldžius drabužius ir aksesuarus. Ne veltui sakoma: daugiau yra mažiau (angl. Less is more).

 

Norite atrodyti kaip turtinga dama ir tam neišleisti visų turimų pinigų? Siūlome dešimt patarimų, kurie pravers norinčioms sukurti prabangų įvaizdį.

 

1.    Venkite bet ko, kas atrodo netvarkingai: apsmukusių drabužių, beformių siluetų, atspurusių siūlų. Net neverta kalbėti apie dėmes, prairusias siūles ar skyles rūbuose. Siekite tobulybės, kurią kuria nepriekaištingai sutvarkyti, išlyginti drabužiai, švarūs batai, tvarkingas makiažas ir plaukai.


Lauren Santo Domingo
Lauren Santo Domingo
Vida Press


2.    Segėkite laikrodį. Vėl gi, reikėtų pasirinkti paprastumą ir eleganciją – smulkus moteriškas laikrodukas prisidės prie rafinuoto įvaizdžio.


3.    Vertinkite klasiką. Tokių drabužių kaip puikiai sukirpta suknelė, tiesūs mėlyni džinsai, juodas boyfriend stiliaus švarkas, balti marškiniai ar kreminio atspalvio megztiniai galima rasti ir labai pigių drabužių parduotuvėse. Prisiminkite: ieškokite kuo paprastesnių drabužių su kuo mažiau detalių, būtent jos dažnai išduoda tikrąją gaminio kainą.


4.    Nosį pabalnokite klasikinės formos akiniais nuo saulės. Venkite karščiausias sezono tendencijas atitinkančių formų, metalinių rėmelių, veidrodinių stiklų. Šiek tiek didinti juodo plastiko rėmeliai su juodais stiklais atrodys elegantiškai ir visai nesvarbu, kiek už juos mokėjote ir kur pirkote.


Olivia Palermo
Olivia Palermo
Vida Press


5.    Rinkitės konservatyvų aprangos stilių. Aukštos apykaklės, kuo mažiau nuogo kūno ir prie kūno nepriglundantys drabužiai gali pasirodyti nuobodūs, bet tinkamai parinkti kuria prabangų įvaizdį. Ypač kai jį pabaigia stilingi odiniai bateliai ir rankinė.


6.    Iš naujo atraskite neutralių spalvų paletę. Ypač prabangiai atrodantis derinys – smėlio atspalvis ir balta spalva. Tai taip paprasta, kad keista, jog nėra dažniau akcentuojama. Tereikia tarpusavyje suderinti kelis tokių atspalvių drabužius ir sukursite iš koto verčiantį rafinuotos damos įvaizdį. Įsivaizduokite pro šalį praeinančią moterį, vilkinčią klasikinį smėlio atspalvio paltą, baltus trumpintus džinsus ir kreminį golfą... Atsisuktumėte, tiesa?


7.    Kad ir ką bevilkėtumėte, įvaizdį pabaikite švarku, tai lengviausias būdas greitai sukurti rafinuoto stiliaus įspūdį. Švarkas suteikia struktūros, o jei jį dar ir sujuosite klasikiniu odiniu diržu, tai pridės dar daugiau stiliaus taškų.


Christine Centenera
Christine Centenera
Vida Press


8.    Investuokite į odinę rankinę. Tai gali būti natūrali ar vadinamoji veganiška oda, svarbiausia, kad rankinė būtų tvarkinga, prižiūrėta ir atrodytų lyg nauja. Niekas taip nesugadina elegantiško įvaizdžio, kaip aptriušusi, netvarkinga rankinė. Taip pat patartina dėmesį atkreipti į struktūriškus, klasikinius modelius. Rankeną apriškite šilko skarele, rankinę pakabinkite ties alkūne ir ženkite lyg laikydama ikoniškąją „Hermes Birkin”.


9.    Atsargiai elkitės su raštais. Juos į rafinuotą stilių įpinti gali tik puikiai jį įvaldžiusi moteris. Jei savęs tokia nelaikote, geriau laikykitės atokiau nuo gyvūnų, floristikos ar geometrinių raštų.


Julia Haghjoo
Julia Haghjoo
Vida Press


10.  Rinkitės kuo natūralesnius audinius – medvilnę, šilką, vilną, viskozę ir venkite sintetinių, ypač poliesterio. Iš tokių audinių pasiūti drabužiai gali greitai sugriauti prabangų jūsų įvaizdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis