Greitas būdas atnaujinti savo stilių – Jums prireiks tik vieno daikto

Tarpsezoninis laikotarpis – tinkamiausias metas atnaujinti savo rankinių kolekciją.

Nors mūsų širdyse jau pavasaris, už lango vis dar siaučia žiema. Tai reiškia, kad kurį laiką teks pakentėti be laisvai krintančių suknelių, elegantiškų lietpalčių ir ir kitų taip trokštamo tikrojo pavasario atributų.


Kol laukiame momento, kuomet galėsime savo spintas atnaujinti madingais šiltojo sezono drabužiais, verta atkreipti dėmesį į daug mažiau nuo orų priklausomus garderobo elementus – aksesuarus. Lengviems bateliams reikia sauso žemės paviršiaus, akiniams nuo saulės – saulėtos dienos, na, o rankinės neprivalome derinti prie jokių oro temperatūros ar klimato įnorių, tad ji yra tobulas pirkinys tarpsezoniniu laikotarpiu. Geriausia, kad rankinė gali lengvai atnaujinti pabodusį stilių ir padėti sukurti dešimtis naujų derinių. Ypač jei ji atitinka naujausias tendencijas.


Milano gatvės mada
Milano gatvės mada
Vida Press


Dažniausiai rekomenduojame investuoti į klasiką, bet jei ant jūsų rankos jau puikuojasi kokybiška neutralios spalvos rankinė, drąsiai galite šiek tiek pažaisti ir įsigyti smagų, netikėtą aksesuarą.


2019-ųjų pavasaris skelbiamas netradicinių rankinių sezonu. Galima išskirti kelias pagrindines tendencijas, kurias galite pritaikyti jau dabar:


SPALVA/ RAŠTAS/ TEKSTŪRA


Pamirškite tai, kas įprasta. Naujojo sezono rankinė turi kažkuo išsiskirti. Tai gali būti ryški spalva, dėmesį atkreipiantis raštas arba netradicinė tekstūra. Kiek mažiau ekstravagantiškas variantas būtų gyvūno rašto rankinė.CAROLINA SANTO DOMINGO, net-a-porter.com
CAROLINA SANTO DOMINGO, net-a-porter.com
Gamintojo archyvas


XXL DYDIS


Ypač didelės rankinės, sutalpinančios absoliučiai visą jūsų gyvenimą. Tai gali būti didesnė tradicinės formos rankinės versija arba maišo tipo rankinė – be struktūros, bet su daug vietos įvairiems daiktams susidėti.


ZARA
ZARA
Gamintojo archyvas


VINTAŽAS


Lyg iš močiutės spintos atkeliavusi vintažinio stiliaus rankinė su trumpa rankenėle vis dar beprotiškai madinga. Dėl savo griežtos struktros ir aiškios formos, ji papuoš bet kurį jūsų įvaizdį.MARK CROSS, net-a-porter.com
MARK CROSS, net-a-porter.com
Gamintojo archyvasKIBIRO FORMA


Kibirėlio formos rankinė su trumpa, vidutinio pločio rankena tarp populiariųjų laikosi jau ne pirmą sezoną. Ieškokite detalėmis neperkrauto, geriausia odinio modelio.


TOPSHOP
TOPSHOP
Gamintojo archyvas


ANT JUOSMENS


Juosmens rankinė niekur nesitraukia ir ji elegantiškesnė, nei bet kada anksčiau. Rinkitės ryškiaspalvį ar baltą aksesuarą ir juoskite juo paltą ar švarką.


MARNI, net-a-porter.com
MARNI, net-a-porter.com
Gamintojo archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis