„Oskarai“ patvirtino: ši spalva nesitrauks iš madingiausiųjų gretų

„Oskarų“ apdovanojimams rožinę spalvą rinkosi tiek kino veteranės, tiek industrijos naujokės.

2019-ųjų „Oskarai“ žymi apdovanojimų ceremonijų sezono pabaigą ir paskutinį šansą pamatyti, kuo puošiasi mūsų mėgstamiausios kino aktorės. Suknelių spalvos, kirpimai ir modeliai duoda toną proginių drabužių tendencijoms ir žada stiliaus įkvėpimą visiems metams.


Akivaizdu, kad šiemet ant raudonojo kilimo dominavo viena tendencija: rožinė! Ši spalva nėra labai inovatyvi ar netikėta, juk švelnioji millenial pink (angl. tūkstantmečio rožinė) populiarumo viršūnėje laikėsi jau keletą metų. Kas naujo šiemet? 2019-ųjų rožinė yra net ne spalva, tai – pareiškimas. Ryški, traukianti akį ir daugiausiai naudojama oversized stiliaus suknelėms.


Kacey Musgraves
Kacey Musgraves
Vida Press


Vienas ryškiausių „Oskarų“ įvaizdžių – filmo „Crazy rich asians“ žvaigždės Gemmos Chan. Ji vilkėjo netradicinį neoninės rožinės spalvos „Valentino“ apdarą. Vos pasirodžius aktorės nuotraukoms, internete pasipylė komentarai, skelbiantys, kad ji – stilingiausiai atrodžiusi vakaro dama.


Gemma Chan
Gemma Chan
Vida Press


Gemma Chan
Gemma Chan
Vida Press


„Oskaruose“ matėme kone kiekvieną įmanomą rožinės atspalvį: nuo fuksijų, kramtomos gumos iki rožių bei koralų. Įdomiausia tai, kad rožinės spalvos apdarus dėvėjo tiek jaunos, tiek brandžios damos, šios spalvos nevaržė nei odos, nei plaukų spalva, nei rasė ar netgi lytis.


Vienas stilingiausių vyrų įvaizdžių – Jason Mamoa su pudros atspalvio kostiumu. Jie su žmona Lisa Bonet dėvėjo amžinąjį atilsį Karlo Lagerfeldo kurtus ir tarpusavyje suderintus drabužius.


Jason Mamoa ir Lisa Bonet
Jason Mamoa ir Lisa Bonet
Vida Press


Rožinė spalva netgi nusipelnė paminėjimo ant „Oskarų“ scenos! Geriausio dokumentinio filmo apdovanojimą kartu su J. Momoa pristačiusi aktorė Helen Mirren pripažino šios spalvos galią: „Prisiekiu Dievu, mes su Jasonu nesitarėme dėl to, ką šiandien dėvėsime! Bet tai tik įrodo, kad šiomis dienomis Havajų Dievas ir labai brandi anglų moteris gali dėvėti tą pačią spalvą. Mes abu galime dėvėti rožinę!“. Reikia pripažinti, kad abu aktoriai rinkosi skirtingus rožinės atspalvius, bet abu atrodė puikiai!


Helen Mirren
Helen Mirren
Vida Press


Helen Mirren Jason Mamoa
Helen Mirren Jason Mamoa
Vida Press


Taigi rožinė tikrai nebėra skirta tik tūkstantmečio vaikams, Y ar Z kartai, brandžioms damoms rožinė suteikia jaunatviškumo, o jaunoms merginoms padeda išsiskirti iš minios.


Jaunosios kartos aktorė Kiki Layne atrodė lyg karalienė, vilkėdama populiariausios vakaro spalvos „Versace“ kūrinį.


Kiki Layne
Kiki Layne
Vida Press


Abejingų nepaliko seksuali Lindos Cardellini suknelė. Ją sukūrė dizaineris Christianas Siriano.


Linda Cardellini
Linda Cardellini
Vida Press


Tvarkymosi guru Marie Kondo tiesiog spindėjo su gėlių motyvais siuvinėta „Jenny Packham“ suknele.


Marie Kondo
Marie Kondo
Vida Press


Angela Bassett ir įspūdinga fuksijų atspalvio „Reem Acra“ suknelė.


Angela Bassett
Angela Bassett
Vida Press


Dainininkė Kacey Musgraves vilkėjo lyg rožinis pyragėlis lengvą (ir saldžią) „Giambattista Valli“ tiulio suknelę.


Kacey Musgraves
Kacey Musgraves
Vida Press


Aktorė Sarah Paulson neabejotinai viena stilingiausių vakaro viešnių. Ji vilkėjo netradicinės konstrukcijos „Brandon Maxwell“ suknelę su kišenėmis.


Sarah Paulson
Sarah Paulson
Vida Press


Maya Rudoplh pateko tiek į geriausiai, tiek į prasčiausiai atrodžiusių įžymybių sąrašus. Mes manome, kad jos suknelė buvo romantiška ir tinkama tokiai progai.


Maya Rudolph
Maya Rudolph
Vida Press


Julia Roberts nepasirodė ant raudono kilimo, todėl jos ant scenos vilkėta ryškiai rožinė „Ellie Saab“ suknelė paliko dar didesnį įspūdį. 


Julia Roberts
Julia Roberts
Vida Press


Visi rožiniai „Oskarų“ įvaizdžiai – fotogalerijoje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis