Įsimintiniausios (ir kontraversiškiausios) Karlo Lagerfeldo citatos

Nors geriausiai žinomas dėl savo talento ir darbo mados namuose „Chanel”, Karlas Lagerfeldas garsėjo aštriu liežuviu, savitu humoro jausmu ir tvirta nuomone, kurią turėjo kone kiekvienu gyvenimo klausimu. Atrinkome įsimintiniausias ikoniškojo dizainerio citatas.

Karlas Lagerfeldas buvo išskirtinė asmenybė. Unikalus, originalus ir labai talentingas, – jo sukurti darbai paliko gilų įspaudą mados istorijoje. Mados korifėjus bus prisimenamas dėl daugelio dalykų, taip pat ir jokia cenzūros forma nevaržomų pasisakymų, kuriais ne kartą džiugino mados žurnalistus. Nuo minčių apie kūrybą ir dizaino procesą iki komentarų apie sportinę aprangą, štai kelios iš daugelio įsimintinų šios legendos citatų...

 

APIE SAVE

 

„Aš esu lyg savo paties karikatūra ir man tai patinka. Tai lyg kaukė. Man Venecijos karnavalas tęsiasi visus metus.”

 

„Kai pavargau nuo ilgų garbanotų plaukų šukuosenos, (mano plaukai buvo banguoti) pradėjau naudoti pridedamą plaukų uodegėlę. Tai vyko 1976-aisiais. Tai reiškia, kad uodegėlę turiu jau 35-36 metus! Tai paprasčiausia šukuosena. Nemėgstu plaukų gelio ar kitų produktų. Šukuosena puikiai atrodo pabalinta pudra, mano plaukai visai nėra balti.”

 

„Nemėgstu intelektualių pokalbių su intelektualais, nes man rūpi tik mano paties nuomonė.”

 

„Neturiu jokių žmogiškų jausmų.”

 

„Mano didžiausias trūkumas yra nuolatinis vėlavimas. Sakau, kad atėjus dienai, kai manęs nebelauks, aš nustosiu. Tas faktas, kad žmonės manęs laukia ir tai daro gracingai, jis rodo, kad jie mane myli.”

 

„Nemanau, kad esu toks jau garsus. Štai Choupette yra tikrai garsi. Ji tapo žymiausia kate pasaulyje. Aš netgi gaunu užklausų iš gyvūnų kompanijų ir panašiai, bet to net nesvarstau. Tai komercija. Ji ne tokia. Ji visiškai išlepinta, kas yra savaime suprantama.”

 

Akiniai nuo saulės yra mano šydas... Aš šiek tiek trumparegis ir žmonės, kurie yra trumparegiai, nusėmę akinius atrodo lyg mieli šunyčiai, laukiantys, kol kas nors juos pasiims namo.”


Karlas Lagerfeldas
Karlas Lagerfeldas
Vida Press


APIE PRABANGĄ

 

Prabanga tai marškinėlių nerūpestingumas labai prabangioje suknelėje.”

 

„Prabangios rankinės gyvenimą daro malonesnį, jos verčia svajoti, suteikia pasitikėjimo ir parodo kaimynams, kad jums gerai sekasi.”

 

Karlas Lagerfeldas
Karlas Lagerfeldas
Vida Press


APIE DARBĄ

 

„Prašau, nesakykite, kad aš daug dirbu. Niekas nėra priverstas dirbti tokį darbą ir jeigu jiems tai nepatinka, tegu susiranda kitą. Jei tai per sunku, imkis kažko kito.”

 

„Coco būtų nepatikę tai, ką aš darau. Prekių ženklas turi savo įvaizdį ir mano darbas yra jį atnaujinti. Aš darau tai, ko ji niekada nedarė. Turėjau rasti savo būdą. Turėjau pereiti nuo to, kas buvo „Chanel” iki to, kas tai turėtų būti, galėtų būti, kas tai yra kitiems.”

 

„Aš lyg mados nimfomanas, kuris niekada nepatiria orgazmo.”

 

„Nieko nedarau dėl pareigos ir net nežinau, ką tai reiškia. Esu visiškai paviršutiniškas. Mada, fotografija ir knygos, – daugiau man niekas nerūpi.”

 

„Kodėl turėčiau nustoti dirbti? Jei taip nutiktų, mirčiau ir viskas būtų baigta. Esu laimingas galėdamas dirbti pačiomis tobuliausiomis sąlygomis. Galiu daryti tai, kas man patinka pačiose įvairiausiose srityse. Būčiau kvailas, jei to atsisakyčiau.”

 

Karlas Lagerfeldas
Karlas Lagerfeldas
Vida Press


APIE STILIŲ IR GROŽĮ

 

„Madinga” yra paskutinė stadija prieš „neskoninga.”

 

„Sportinės kelnės yra pralaimėjimo ženklas. Tu praradai savo gyvenimo kontrolę, taigi nusipirkai sportines kelnes.”

 

„Niekada nenaudokite žodžio „pigus.” Šiandien kiekvienas gali atrodyti gerai vilkėdamas nebrangius drabužius (turtingieji taip pat juos perka). Galima rasti gero dizaino gaminių kiekviename drabužių lygyje. Vilkėdamas marškinėlius ir džinsus gali atrodyti kaip stilingiausias žmogus žemėje – viskas priklauso nuo tavęs.”

 

„Gyvenimas tai ne grožio konkursas, kai kurie negražūs žmonės yra puikūs. Ko nemėgstu, tai negražūs, bjaurūs žmonės... blogiausi yra negražūs žemi vyrai.”

 

Tuštybė yra sveikiausias dalykas gyvenime.”


Karlas Lagerfeldas
Karlas Lagerfeldas
Vida Press

 

APIE KARALIŠKĄSIAS VESTUVES

 

Kate Middleton turi gražų siluetą ir ji yra tinkama mergina tam vaikinui. Man patinka tokios moterys. Man patinka romantiškas grožis. Kita vertus, jos sesuo ne tokia graži. Nemėgstu jos sesers veido. Ji turėtų rodyti tik savo nugarą.”

 

„Manau, kad Carole (Middleton) yra labai seksuali. Manau, kad mama yra seksualesnė, nei abi jos dukros. Ji pilna gyvybės. Kaip moteris, kuriai – virš 50-imt, manau, ji atrodo puikiai.”

 

„Tai buvo ne kolekcija, tai buvo tam tikrų moterų pasirinkimai tokiam ceremonijos tipui: blogos proporcijos, bjaurios skrybėlės, trumpi sijonai ir storos kojos.”

 

Karlas Lagerfeldas
Karlas Lagerfeldas
Vida Press


APIE ADELE

 

„Šiuo metu ypač populiari dainininkė Adele. Ji truputį per stora, bet turi gražų veidą ir nuostabų balsą.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis