Viena džinsų pora pavergė būrio garsių moterų širdis

Net ir išskirtinio stiliaus savinininkės dažnai pasirenka to paties prekių ženklo drabužį. Šias stilingas moteris suvienijo viena džinsų pora.

Vykstant globalizacijai ir greitai kintant tendencijoms, neverta savęs kaltinti dėl to, kad stiliaus pasirinkimas sutapo su kitų. Tuo labiau, kad kiekviena moteris stilių kuria savaip. Būtent apie tai pasakoja ir Vaida Vaičiulienė, prekių ženklo „Le SLAP” bendraįkūrėja, kuri kartu su verslo partnere Jūrate Juozaitytė-Žadeikienė nusprendė pakalbinti savo klientes, klausdamos, kaip jos stilizuoja tą pačią jų prekių ženklo džinsų porą.


Stiliaus patarimams buvo pasirinktos stilingiausios Lietuvos moterys: makiažo guru Deimantė Kazėnaitė, mados tinklaraštininkės Gabija Varnaitė ir Kamilė Dambrauskaitė, pačios prekių ženklo įkūrėjos V. Vaičiulienė ir J. Juozaitytė-Žadeikienė, mitybos specialistė ir sveiko maisto rinkinių „7-Pack” įkūrėja Ugnė Katelynienė bei mados žurnalistė Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili. Nors moterys dirba skirtingose srityse, tačiau kiekviena jų daugeliui Lietuvos merginų diktuoja mados tendencijas, todėl šiuo mados eksperimentu norėta palyginti, kaip skirtingai vieną džinsų porą gali priderinti kiekviena iš jų. 


Gabija Varnaite
Gabija Varnaite
Asmeninio albumo nuotr.


Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili
Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili
Asmeninio albumo nuotr.


D. Kazėnaitė pataria rengtis patogiai, integruojant mados tendencijas


Visažistė D. Kazėnaitė pasakoja, kaip nusprendė stilizuoti šią džinsų porą: „Pasirinkau trumpus marškinėlius, odinę striukę ir kedus, nes man patinka atrodyti žaismingai, bet kartu jaustis patogiai. Taip pat mėgstu klasikines spalvas, todėl rudas odinis švarkelis vienas mano labiausiai nešiojamų drabužių spintoje.” Makiažo ekspertė savo instagramo paskyroje sekama ne tik dėl makiažo paslapčių, bet ir gerai apgalvotų ir daugeliui merginų įperkamų aprangos derinių. D.Kazėnaitė pasakoja, kad stilius turi būti patogus, tačiau kartu ir nenuobodus. Todėl ji siūlo atkreipti dėmesį į lengvai pritaikomas tendencijas ir mažas detales, kaip kad trumpesni marškinėliai ar unikalus džinsų modelis.


Deimantė Kazėnaitė
Deimantė Kazėnaitė
Asmeninio albumo nuotr.


Ugnė Katelynienė: „Mada man - eksperimentas“


„Mada man yra savotiška meno forma – drąsiesiems žmonėms, kurie drabužiams suteikia tokią svarbą ir galią. Priskirčiau save prie tokių – eksperimentuojančių ir drabužiais pasisakančių už laisvę, ieškojimą, vyraujančias tendencijas bei pabrėžiančių stiprios moters vaidmenį visuomenėje.” – U. Katelynienė. „Todėl ir stilizuojant ŠIUOS džinsus derinau netikėtus raštus, spalvas ir medžiagas, nebijojau eksperimentuoti. Įvaizdį kūriau derindama patogius, juodus, lakinius batus, kurie įvaizdžiui prideda tekstūros,” - pasakoja Ugnė. 


Ugnė Katelynienė
Ugnė Katelynienė
Asmeninio albumo nuotr.


Tinklaraštininkė K. Dambrauskaitė pataria nepamirštanti klasikinių taisyklių


Įdomiais ir netradiciniais stiliaus pasirinkimais savo sekėjus stebinanti mados tinklaraštininkė Kamilė Dambrauskaitė pasakoja, kad jai svarbu laikytis ir mados taisyklių, o ne tik jas laužyti. Kamilė pasakoja: „Mano stilius iš tiesų klasikinis, tad net kai nešioju džinsus, visuomet noriu palikti dalelytę klasikos ir derinti džinsus prie švarko. Šiam įvaizdžiui pasirinkau baltos spalvos švarką, kuris visuomet derės prie juodų drabužių. O raudonos spalvos aukštakulnius pasirinkau kaip aprangos akcentą. Raudona, juoda, balta – tai visuomet puikiai tinkančių spalvų trio.”


Kamilė Dambrauskaitė
Kamilė Dambrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr.


V. Vaičiulienė: „Ir vyro spintoje galite rasti reikiamų detalių“


V. Vaičiulienė aptardama savo sukurtą stilių pasakoja, kad dievina laisvus rūbus. Todėl ir šiam įvaizdžiui su džinsais pasirinko oversized stiliaus švarką su kvadračiukais, kuris dabar mados pasaulyje yra ypač populiarus. Vaida taip pat priderino ir modernius baltos spalvos sportbačius, kurie sukuria madingą gatvės stiliaus įvaizdį. „Ne paslaptis, kad dažnai pasirausiu ir vyro spintoje – šis švarkas ne išimtis, o oversized kirpimo siluetas puikiai dera su džinsais. Kadangi džinsai yra siaurėjančio modelio, šis derinys lieknina vizualiai” – pasakoja Vaida.


Vaida Vaičiulienė
Vaida Vaičiulienė
Asmeninio albumo nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis