Naujoje „Burberry” kolekcijoje kažką sau ras ir rafinuota dama, ir maištinga paauglė

Londone parodyta naujausia „Burberry“ mados namų kolekcija „Tempest” (angl. „Audra”), skirta 2019-ųjų rudeniui-žiemai.

„Anglija man visuomet buvo didžiulių kontrastų šalis, nuo griežtų socialinių struktūrų iki maištingų laisvės nuotaikų – atrodo, kad tokiems dalykams nelemta egzistuoti kartu, bet Anglijoje tai įmanoma. Būtent ši idėja tapo mano kolekcijos varikliu.


Pirmasis mano sezonas „Burberry“ mados namuose buvo tarsi pirmieji žingsniai bandant po truputį kurti savo alfabetą, identifikuoti savo simbolius ir kodus. Dabar, kai pirmasis etapas jau praeityje, aš galiu pradėti iš šių simbolių formuoti reikšmes ir kurti naują skyrių ilgoje „Burberry“ istorijoje.“


Riccardo Tisci, „Burberry“ mados namų vyriausiasis dizaineris

 

Kolekcija


Londone parodyta naujausia „Burberry“ mados namų kolekcija, skirta 2019-ųjų rudeniui-žiemai. Šou idėja atspindėjo dizainerio Riccardo Tisci suformuotą naują mados namų dualizmą – įžvalgą, kad Anglija yra tiek atsargi, tiek maištinga, kad konservatyvus ir laisvas pasauliai gali sugyventi vienoje erdvėje. Pristatymo metu buvo galima atpažinti ir skirtingus „Burberry“ šeimos narius: jauną merginą bei vaikiną, rafinuotą ledi bei elegantišką džentelmeną.


„Burberry” kolekcija 2019-ųjų rudeniui-žiemai
„Burberry” kolekcija 2019-ųjų rudeniui-žiemai
Organizatorių archyvas


Merginų kolekcijos dalyje buvo galima pamatyti avikailio ir dirbtinio kailio paltus, pečius apnuoginančias korseto tipo palaidines, dvigubo liemens kelnes, romantiškas nėrinių sukneles ant petnešėlių, kurios derintos su grubiais aulinukais. Vaikinai savo ruožtu dėvėjo pūkines striukes, senovinio stiliaus langelių rašto drabužius, iš odos pasiūtas sportines kelnes, sportbačius su neopreno kojinėmis.


Ledi dėvėjo dekonstruotus lietpalčius, kašmyro pončus, klostytus sijonus, klasikinius aukštakulnius su kristalų elementais. Džentelmenui pasiūlyti dryžuotos vilnos paltai, angliško kirpimo kostiumai, megztiniai, šilko ir džersio marškiniai, elegantiški aulinukai.


„Burberry” kolekcija 2019-ųjų rudeniui-žiemai
„Burberry” kolekcija 2019-ųjų rudeniui-žiemai
Organizacijos archyvas


Be jau matytų Thomas Burberry monogramų bei langelių raštų, šįkart kolekcijoje buvo galima pamatyti kelis jūrinius motyvus: austres, krantines, jūreivių virves.

 

Pristatymas


Kolekcijos pristatymas vyko dviejose skirtingose „Tate Modern“ galerijos patalpose, kurios buvo suplanuotos siekiant pabrėžti pačios kolekcijos kontrastus. Viena patalpa atspindėjo klasikinę Angliją, pažįstamą iš garsių romanų, filmų bei monarchijos istorijų – interjeras turėjo itin griežtą struktūrą, svečiams buvo pasiūlyta prisėsti ant natūralaus medžio suolų, o podiumas buvo subtiliai apšviestas. Antroji erdvė pabrėžė jaunatvišką, laisvės ieškančią angliją – tamsiame brutalistinio stiliaus interjere daugiau nei 100 jaunų aktorių imitavo vakarėlį.

 

„Burberry” kolekcija 2019-ųjų rudeniui-žiemai
„Burberry” kolekcija 2019-ųjų rudeniui-žiemai
Organizatorių archyvas

 

Modeliai


Kolekcijos pristatymą papuošė gausybė gerai pažįstamų mados industrijos veidų: podiumu žengė tokie modeliai kaip Gigi Hadid, Irina Shayk, Natalia Vodianova, Fran Summers, Anok Yai, Sora Choi, Rianne van Rompaey, Mariacarla Boscono, Stella Tennant, Freja Beha Erichsen, Cat McNeil, Claudia Lavender, Matteo Ferri, Tashi Jay Kwayie. Taip pat ant podiumo debiutavo tokie nauji britų veidai kaip Kacie Hall, Anna Ross, Lulu Reynolds, Bassam, Azim ir Afure Moses-Taiga.


Visa „Burberry” kolekcija – fotogalerijoje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis