Kaip sau pritaikyti rizikingiausią sezono tendenciją?

Taip, įmanoma vilkėti neoninių spalvų drabužius ir neatrodyti kaip žymeklis.

Neono tendencija pirmiausiai išpopuliarėjo 2018-ųjų vasarą, kai paparacai vieną po kitos užfiksavo neono spalvomis pasidabinusias Kim Kardashian, Blake Lively, Bellą Hadid. Jų deriniai buvo įkvėpti 9-tojo dešimtmečio. Būtent iš šio laikotarpio ir atkeliavo neono tendencija.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Įdomiausia, kad tai nebuvo vienadienė mada, neoną dėvėti rekomendavo ir dizaineriai, savo žiemos kolekcijas praskaidrinę ryškiomis neoninėmis spalvomis. Jas matėme mados namų „Balmain“, „Tibi“, „Balenciaga“ kolekcijose.


„Balenciaga“
„Balenciaga“
Vida Press


Jei manote, kad ši tendencija baigsis kartu su šaltuoju sezonu, klystate. 2019-ųjų pavasaris bus nuspalvintas citrinų geltona, vaiskia oranžine ir raudona, mėlyna ir laimo žalia (pastaroji netgi vadinama 2019-ųjų spalva!). Atšilus orui pasirinksime vieną neoninę spalvą ir paversime ją savo įvaizdžio ašimi.


„Cushnie“, „Tibi“, „Prabal Gurung“
„Cushnie“, „Tibi“, „Prabal Gurung“
Vida Press


Kaip neoną derinti dabar?


Iš pažiūros ši tendencija gali atrodyti nepritaikoma ir tinkama tik drąsioms paauglėms ar kelinininkų liemenėms, bet gatvės mados žvaigždės įrodė, jog tai gali tapti žaisminga įvaizdžio detale. Ir nebūtinai tai turi būti ekstravagantiškas įvaizdis! Neonines spalvas derinkite su neutraliomis: juoda, balta, pilka, rusva. Ryškiai oranžinis sijonas ar rožinė suknelė atkreips į save dėmesį, bet neatrodys pernelyg iššaukiančiai.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Kitas būdas, tobulai tinkantis tokioms drąsioms tendencijoms kaip ši, yra pradėti nuo aksesuarų. Ryškiai žali kedai ar rankinė – nedidelė detalė, galinti padaryti didelę įtaką ne tik jūsų stiliui, bet ir nuotaikai.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Štai kaip neoną derina madingiausiosios.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis