97-erių metų stiliaus ikona įrodė, kad niekada nevėlu tapti modeliu

Nuo šiol Iris Apfel (97 m) priklausys tai pačiai modelių agentūrai, kaip Gigi Hadid ir Gisele Bundchen.

Iris Apfel yra pasaulinio gardo ikona, žinoma dėl trumpų baltų plaukų, didelio dydžio akinių ir pomėgio gausiai puoštis bižuterija. Nuo išskirtinio stiliaus iki jos įnašo kuriant Baltųjų Rūmų interjero dizainą – ji garsėja įvairiais talentais.


Dabar 97-erių metų moteris į savo darbų aprašą galės įrašyti dar vieną veiklą – nuo šiol ji priklauso vienai didžiausių pasaulio modelių agentūrų IMG, – rašo portalas independent.co.uk.


Iris Apfel
Iris Apfel
Vida Press


Brandi dama įrodys, kad amžius – tik skaičius ir prisijungs prie tokių supermodelių kaip Gigi Hadid, Gisele Bundchen, Lily Aldridge, Halima Aden. Modelių agentūra I. Apfel atstovaus derinant detales dėl modelio darbo, specialių pasirodymų renginiuose ir reklamos.


„Esu labai susijaudinusi. Niekada nesu turėjusi agento, – sakė I. Apfel. – Esu iš tų, kurios viską daro pačios. Niekada nesitikėjau, kad mano gyvenimas taip pasisuks, taigi tam nesiruošiau. Viskas nutiko taip netikėtai. Kas būtų pagalvojęs, kad tapsiu į dešimtąją dešimtį įžengusi viršelio mergina?”


Iris Apfel
Iris Apfel
Vida Press


Iš tiesų ši sutartis nėra tokia jau didelė staigmena, nes, nors ir neturėjo vadybininko, pastaraisiais metais Apfel dirbo su ne vienu dideliu prekių ženklu.


2005-aisiais ji tapo pirmuoju dar gyvu žmogumi, kuris nėra dizaineris, kurio drabužiai ir aksesuarai būtų pateikiami parodoje Metropoliteno meno muziejuje.


Iris Apfel
Iris Apfel
Vida Press


2014-aisiais režisierius Albertas Mayslesas išleido dokumentinį filmą apie Iris gyvenimą, pavadinimu „Iris”. 2018-aisiais buvo išleista moters biografija pavadinimu „Iris Apfel: Netyčinė ikona”, joje aprašytas spalvingas jos gyvenimas.


Visai neseniai Apfel reklamavo „Mac” kosmetiką, dalyvavo mados namų „Kate Spade” reklaminėse kampanijose. Ji tapo žurnalo „Vogue Italia” mados fotosesijos žvaigžde ir pagarsėjo kaip vyriausias modelis, kada nors papuošęs žurnalo „Dazed & Confused” viršelį.


Iris Apfel
Iris Apfel
Vida Press


Kalbant apie naujausią jos karjeros posūkį, pasak modelių agentūros IMG prezidento Ivano Barto, „Iris yra ikona, turinti neišmatuojamą talentą. Ji spinduliuoja kūrybiškumą ir įkvėpimą, tad esame labai laimingi, galėdami išbandyti naujus būdus tais talentais pasidalinti su pasauliu. 97-erių metų Iris ir toliau demonstruoja, kad amžius – tik skaičius.”


Pati Iris tikisi, kad jos sėkmė mados industrijoje įkvėps kitas vyresnio amžiaus moteris, nedrįstančias siekti savo svajonių išsipildymo.


Iris Apfel
Iris Apfel
Vida Press


„Nemanau, kad skaičius turėtų turėti kažkokią reikšmę ir galėtų priversti nustoti dirbti, – sako ji. – Manau, kad pensija yra blogiau nei mirtis. Man patinka dirbti ir myliu darbą. Jaučiu gailestį žmonėms, kuriems nepatinka tai, ką jie daro.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis