7 pribloškiančios spalvų kombinacijos, pamėgtos stilingiausių pasaulio moterų

(1)

Ar gali būti geresnis būdas kovoti su žiemos tamsa, nei smagios spalvų kombinacijos? Siūlome 7 stilingus derinius jau laukiančioms pavasario.

Žiemą juoda spalva užvaldo net spalvingiausių asmenybių spintas. Kad ir kokia elegantiška ir universali ji bebūtų, tai nėra spalva, kuri suteiktų optimizmo.


Modernūs tyrimai rodo, kad spalvos mums daro didelę įtaką. Pavyzdžiui, žiūrint į šiltas, ryškias spalvas mūsų organizme išskiriamas dopaminas, kitaip žinomas kaip geros savijautos hormonas, o tai gali smarkiai pagerinti mūsų nuotaiką ir netgi sugebėjimą susikaupti. Tad kodėl tuo nepasinaudojus?


Atrodo, mados pasaulio atstovės žino šią šaltojo sezono stiliaus paslaptį, nes mados savaičių metu viename įvaizdyje derina net kelias ryškias spalvas. Nuo fuksijų iki oranžinės – nelaukite pavasario, kad išbandytumėte smagiausias spalvų kombinacijas.


JUODA + SAMANŲ ŽALIA

Jei negalite išsiskirti su juodais drabužiais, tamsų derinį pagyvinkite išraiškingos spalvos paltu. Pavyzdžiui, samanų žalumo.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


MĖLYNA + RUDA

Šios spalvos visada gerai atrodo, tinka net konservatyviausioms. Jei derinate kelis rusvus ir melsvus atspalvius, įsitikinkite, kad bent vienas jų yra šviesus.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


ROŽINĖ + VYŠNINĖ

Kažkada rožinę spalvą derinti su panašiais atspalviais atrodė prastas skonis, bet dabar neprašausite su jokiu, net beprotiškiausiu deriniu, ką jau kalbėti apie vyšninę ir rožinę.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


VIOLETINĖ + ORANŽINĖ

Klasikinių mėlynų džinsų ir smėlio spalvos palto derinys tampa tobulu neutraliu pagrindu, leidžiančiu sužibėti vaiskioms oranžinei ir violetinei.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


KAŠTONŲ + ŠALAVIJŲ

Šalavijų spalva 2019-aisiais bus ypač populiari, tad ją jaukintis pradėkite jau dabar. Ypač įdomiai ji atrodo derinama su šilta ruda spalva.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


MĖLYNA + PASTELINĖ GELSVA

Kas gali būti džiaugsmingiau, nei visos saulėto dangaus spalvos: melsvi atspalviai, balta ir pastelinė geltona.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


RAUDONA + FUKSIJŲ

Net niūriausia diena prašviesės viename įvaizdyje suderinus sodrią raudoną ir žaismingą fuksijų spalvą.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis