4 madingi šimtadienio įvaizdžiai stilingoms merginoms

Artėjant šimtadieniui daugelis mokyklose besimokančių Lietuvos merginų kiek nerimaudamos pradeda ieškoti tobulos aprangos šiai šventei. Daugumai tai pirma proga, kuriai iš tiesų norisi pasipuošti. Siūlome kelias šimtadienio stiliaus idėjas madingoms merginoms.

Dažniausiai merginos ieško išskirtinio drabužio, kuris tiktų tiek oficialiai, tiek neoficialiai vakarėlio daliai. Prisimindamos sunkias savo šimtadienio aprangos paieškas, Kauno senamiestyje įsikūrusio butiko „MOODS Studio” savininkė Paulina Germanaitė bei prekių ženklo „Le SLAP” bendraįkūrėja Vaida Vaičiulienė sujungė jėgas fotosesijai, skirtai pristatyti kelias šimtadienio aprangos idėjas gimnazistėms.


V. Vaičiulienė sako, kad sulaukia ypatingai daug klienčių ir netgi merginų mamų žinučių, norinčių pasikonsultuoti dėl šimtadienio aprangos. „Specialiai šimtadieniui ar kitoms progoms nekuriame drabužių, nes norime, kad drabužis turėtų ilgesnę nei „vienos progos” dėvėjimo trukmę. Tačiau siekiame, kad mūsų drabužiai išskirtų merginas iš minios, tiktų tiek šventėms, tiek kasdieniniams deriniams su paprastesniais aksesuarais ar batais.


Pirmasis įvaizdis susideda iš juodo tiulio sijono ir švarko ansamblio – tai pasirinkimas merginoms, kurios nori „dress to impress” (liet. apsirengti taip, kad išsiskirtų). Tai derinys ryškioms asmenybėms, madistėms, kurias išvydęs gatvėje negali neatsisukti. Tiulio sijoną derinome su juodu švarkeliu – jei ne kiekviena mergina, tai bent jos mama spintoje tikrai turi panašų švarką. Tamsiai aprangai akcentu taps sidabriniai bateliai, kuriuos priderinome prie šio įvaizdžio.


Organizatorių archyvas


Antrasis įvaizdis kuriamas iš sidabro spalvos švarko-suknelės, prie kurios priderinti ilgaauliai batai virš kelių. Toks avalynės pasirinkimas – tinkamiausias, kadangi šimtadienis vyksta šaltuoju žiemos metu. Tačiau jei norisi puošnesnio ir labiau klasikinio įvaizdžio, galite priderinti ir klasikinius aukštakulnius.


Organizatorių archyvas


Juodą, aksominę suknelę pasirinkome trečiajam įvaizdžiui – jis tiks subtilumą mėgstančioms merginoms. Suknelę derinome su ilgaauliais virš kelių, juk visą naktį išbūti su aukštakulniais sunku. Tokio paties modelio juodos spalvos suknelę šį kartą rinkomės oficialios šimtadienio dalies įvaizdžiui. Ją derinome su bateliais, išsiskiriančiais auksiniu kulnu.


Organizatorių archyvas


Paskutiniam įvaizdžiui pasirinkome stilingą vyno atspalvio kostiumėlį, kuris laužys stereotipus, kokia turi būti šimtadienio apranga. Tai drabužiai drąsioms merginoms, kurios pasirinks berniukišką įvaizdį. Kostiumėlį derinome su stileivų itin pamėgtais aukštakulniais, kurie atrodo kaip kojinės. Tačiau tiek aukštakulniai smailiu priekiu, tiek kerzai taip pat atrodys tobulai.“


Organizatorių archyvas


Pasak Paulinos, kuriant šventinius įvaizdžius buvo atsižvelgta į du aspektus: įvairovę bei galimybę po šimtadienio įsigytus drabužius toliau dėvėti: „Šimtadienis, nors ir be galo laukiama, tačiau visgi tik vieną vakarą truksianti šventė. O tokie rūbai, kaip trumpa suknelė, švarkas, ar sijonas – drabužiai, kuriais merginos galės puoštis ir šventei pasibaigus. Juk nėra nieko blogiau už suknelę vienam vakarui, kuri po šventės liks gulėti spintoje! Tačiau nebijokite ir neslėpkite savo asmenybės – šimtadienio proga paeksperimentuokite ir išlaikykite jaunatvišką įvaizdį. O nuomuotas sukneles palikte vestuvėms.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis