5 dalykai, kurių stilingos moterys virš 40-ies niekada nevilkėtų

Nuo greitai pasibaigiančių „karščiausių“ tendencijų iki nuo kitos moters nukopijuotų derinių – štai ko vertėtų atsisakyti iki sulaukiant 40-ies.

Asmeninis stilius – tai gyvas, nuolat evoliucionuojantis reiškinys, neatsiejamas nuo savęs pažinimo. Todėl nieko keisto, kad būtent brandos sulaukusios moterys dažniausiai būna geriausi individualaus ir išskirtinio stiliaus pavyzdžiai. Jos ne tik puikiai žino tai, kas joms patinka, bet ir tai, ko niekada nevilkėtų.


Tai išmintis, kuri atkeliauja per praktiką. Praeityje patirtos garderobo katastrofos, neprotingi pirkiniai ir neatsipirkusios investicijos suformuoja praktiškesnį požiūrį į madą, stilių ir garderobą. Štai ko reikėtų atsisakyti iki sulaukiant 40-ies.


KARŠČIAUSIA GREITA MADA


Jei drabužis, batų modelis ar aksesuaras gali būti randamas visose greitos mados parduotuvėse, o mieste sunku pereiti pagrindine gatve nesusidūrus su bent keliomis tą patį daiktą dėvinčioms moterimis, greičiausiai tai tendencija, kuri itin greitai įsižiebusi, taip pat greitai ir perdegs. Praėjusį sezoną tai buvo viena, kitą bus visai kas kita. Stilingos moterys skiria sąvokas „šiuolaikiška“ ir „super madinga“ ir visuomet išmintingai renkasi pirmąjį variantą.


Vida Press


PIGŪS BAZINIAI DRABUŽIAI


Stilistai nuolat kartoja: sukurkite bazinį garderobą ir atrodyti stilingai taps daug lengviau. Kadangi šie universalūs, lengvai derinami ir tendencijoms nepavaldūs rūbai yra taip dažnai dėvimi, jie turi būti ypač geros kokybės. Be to, tai leidžia atrodyti pasitempusiai net ir vilkint paprasčiausius baltus marškinėlius ir džinsus. Stilingos moterys žino, kad skupus žmogus moka du kartus, todėl net nesvarsto pirkti pigiai atrodančių, nekokybiškų bazinių drabužių.


Marškiniai „J.Crew“, paltas „Burberry“, džinsai „Aries“ (net-a-porter.com)
Marškiniai „J.Crew“, paltas „Burberry“, džinsai „Aries“ (net-a-porter.com)
Gamintojo archyvas


RŪBAI, KURIE NE VISAI TINKA


Aiškus siluetas yra vienas pagrindinių stilingos moters mados ginklų, kai norisi atrodyti lieknesnei, grakštesnei ir labiau pasitempusiai. Atėjus brandai suprantame, kad neverta pirkti kelnių, kurios atrodo „visai nieko“, kai galima kruopščiau paieškoti ir įsigyti tokias, kurios atrodo „vau“. Tad kam švaistyti laiką rūbams, kurie ne visai tinka? Beje, jei jūsų spintoje vis dėlto atsirado toks drabužis, jį visada galima nunešti pas siuvėją, kuri pritaikys jį pagal jūsų figūrą. Tai investicija, kuri visada atsiperka.


Caroline de Maigret
Caroline de Maigret
Vida Press


KITOS MOTERS MĖGSTAMI DERINIAI


Tai, kas tinka vienai moteriai, gali visai netikti kitai. Brandžios stilingos damos žino, kaip svarbu atrasti savo stilių, savo derinį, savo mėgstamą aksesuarą ir savo tapatybę. Jos mielai semiasi įkvėpimo iš Holivudo žvaigždžių bei gatvės mados nuotraukų, stilingų draugių ir kolegių, bet niekada aklai nekopijuoja. Būtent taip pačios tampa įkvėpimu kitiems.


Vida Press


APTRIUŠĘ AKSESUARAI


Vienas žodis, kuriuo niekada nenorėtų būti apibūdinta nė viena moteris – „netvarkinga“. Deja, bet būtent tokį įvaizdį kuria purvini batai, aptriušusi rankinė, skylėtos pirštinės ir t.t. Tai, kas gali būti atleistina paauglei, labai neigiamai paveiks visą brandžios moters įvaizdį. Tai jokiu būdu nereiškia, kad jūsų aksesuarai turėtų būti vien iš brangiausių parduotuvių, tiesiog rinkitės kokybiškus gaminius ir kruopščiai juos prižiūrėkite. Nepamirškite, jie gali tapti jūsų vizitine kortele.


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis