Madingiausią 2019-ųjų sijoną greičiausiai jau segėjote prieš 20 metų

Vos pasirodęs prekyboje šis sijono modelis tiesiog iššluojamas iš parduotuvių lentynų. Nieko keisto, mada besidominčios moterys žino, kad jis populiarumo viršūnėje išliks ir šiltuoju metų laiku.

Žinant apie nenutrūkstamą mados pasaulio žavėjimąsi praeitimi, nieko keisto, kad į tendencijų sąrašus viena po kitos grįžta didžiausios 10-tojo dešimtmečio tendencijos. Viena jų – satino sijonas (angl. slip skirt), kuris skelbiamas madingiausiu 2019-ųjų drabužiu.Šis sijonas buvo sukurtas vien dėl praktinių priežasčių – kaip apatinis drabužis, nešiojamas po sijonu, kad šis nebūtų perregimas. Būtent taip damos jį nešiojo prieš šimtą metų. Paskutiniame praėjusių metų dešimtmetyje jos ir vėl prisiminė tokį sijoną, tik šįkart jis buvo transformuotas ir išlaisvintas iš apatinių drabužių skyriaus.View this post on Instagram

That combo 🥣🌰

A post shared by Monikh Dale (@monikh) on


10-tajame dešimtmetyje jį segėjo tokios stiliaus žvaigždės kaip Kate Moss, Winona Ryder ir Gwyneth Paltrow. Pastarosios įvaizdis iš 1998-ųjų filmo „Didieji lūkesčiai“ (angl. „Great expectations“), kuriame aktorė vilki žalią satino sijoną ir to paties atspalvio vos keliomis sagutėmis užsegtą palaidinę įėjo į mados istoriją ir neabejotinai tapo įkvėpimo šaltiniu šiuolaikinėms madistėms.


Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Vida Press


Tiesa, prieš slip skirt dar buvo slip dress – apatinė suknelė, vilkima kaip viršutinė. Ji vis dar madinga ir ypatingą pakilimą išgyveno šventiniu sezonu. Bet satino sijonas prieš ją turi vieną privalumą – nors gundančiai išryškina kūno linijas, jis sugeba švelniai maskuoti netobulumus. Svarbiausia išsirinkti modelį iš ne pernelyg lengvo audinio!


Turbūt pagrindinė priežastis dėl kurios šis sijonas sulaukė tiek daug gerbėjų – jo universalumas. Apsivilkite megztinį ir sportinius batelius ir jūs pasiruošusi stilingai leisti laisvalaikį. Megztinį pakeiskite uždara palaidine, o sportinius batelius – lyg kojinė prigludusiais aukštakulniais aulinukais ir galėsite drąsiai žengti į vakarėlio sūkurį.


View this post on Instagram

Different day, same skirt, different colour

A post shared by Pénélope Goldstone (@pennygoldstone) on


Papildomų stiliaus taškų gausite pasirinkusi vieno atspalvio įvaizdį.


Beje, nemanykite, kad satino sijonas – tik vienam sezonui. Pranašaujama, kad atėjus vasarai jo populiarumas nė kiek nesumenks. Greičiau atvirkščiai. Tada kursime nerūpestingą įvaizdį ir šį lengvą drabužį derinsime su medvilnės marškinėliais ir įspiriamomis basutėmis. Atvirai kalbant, negalime sulaukti!


ZARA
ZARA
Gamintojo archyvas


RIVER ISLAND
RIVER ISLAND
Gamintojo archyvas


TOPSHOP
TOPSHOP
Gamintojo archyvas


VINCE (net-a-porter.com)
VINCE (net-a-porter.com)
Gamintojo archyvas


MISS SELFRIDGE
MISS SELFRIDGE
Gamintojo archyvasParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis