9 stiliaus pažadai, kurie 2019-uosius pavers madingiausiais Jūsų metais

Nauji metai – nauja pradžia. Šie stiliaus pažadai paskatins iš šalies pažiūrėti į savo stilių, atsisakyti to, kas nereikalinga ir drąsiau į savo spintą įsileisti kažką naujo bei netikėto.

Reguliariai vykdykite spintos detoksą


Daugelis mūsų turi įprotį kaupti drabužius ir tik vienetai sugeba lengvai atsisveikinti su nebenešiojamais, netinkančiais ar sudėvėtais rūbais. Vis dėlto įprotis griežtai reguliuoti savo spintos turinį yra ypač naudingas, be to lengvai išlavinamas. Svarbiausia reguliariai peržiūrėti, ar tai, kas kaba jūsų spintoje yra išties reikalinga, mat kitu atveju tai tiesiog užima bereikalingą vietą ir trukdo pastebėti tuos drabužius, kuriuos išties mielai nešiotumėte.


Leiskite žibėti aksesuarams


Pečius siekiantys ryškiaspalviai auskarai, cukraus vatos spalvos batai su platforma, visą gyvenimą sutalpinantys krepšiai, tūriniai lankeliai ir t. t... Kitų metų pavasario tendencijos žada centrine bet kurio įvaizdžio figūra paversti drąsius, aiškiai matomus aksesuarus. Kodėl to nepritaikius savo stiliuje? Aksesuarai turi galią naujos gyvybės įkvėpti net ir labiausiai pabodusiems drabužiams. Šiemet tikrai verta tuo pasinaudoti.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Investuokite į kokybišką klasiką


Nuolat girdime patarimus vietoj to, kad pirktumėme kelias sezono naujienas, investuoti į patikimą ir kokybišką klasiką. Šis patarimas toks populiarus ne veltui. Suformavusi stilingų, laikui nepavaldžių drabužių kapsulę, ja džiaugsitės ilgą laiką. Be to, tik pagalvokite, kaip smagu bus išvengti karštligiškų apmąstymų, ką rengtis.


Atskirkite darbo ir laisvalaikio drabužius


Ribos tarp to, kas tinkama darbe ir to, ką galime vilkėti ir laisvalaikiu, vis labiau trinasi, tad nieko keisto, jei nepastebimai su tais pačiais drabužiais praleidžiate visas savaitės dienas – nuo pirmadienio iki sekmadienio. Atnaujinusi savo darbo garderobą drabužiais, skirtais biurui, įvaizdžiui suteiksite profesionalumo, o laisvalaikio rūbai dar labiau džiugins, nes bus skirti būtent atsipalaidavimui.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Išbandykite koralų spalvą


Spalvų institutas „Pantone“ koralų atspalvį paskelbė 2019-ųjų spalva. Jos reikšmė ypač pozityvi („Visai kaip koraliniai rifai tampa užuovėja jūros gyvybei, ryški ir, kartu, švelni Living Coral spalva apgaubia mus šiluma ir rūpesčiu, kad suteiktų komforto ir pozityvumo nuolat besikeičiančioje aplinkoje,“ – teigiama „Pantone“ pranešime), o ir pati spalva ryški, optimistiška, tad kodėl jos neįtraukus į savo garderobą?


Planuokite


Planuojame darbus, pirkinius, apsilankymus pas sveikatos specialistus, tad kodėl nesuplanavus ir kažko malonesnio, pavyzdžiui, savo kitos savaitės drabužių derinių. Nebūtina kruopščiai apgalvoti to, ką rengsitės kiekvieną dieną, bet prieš prasidedant savaitei paruošti 2-3 deriniai palengvins gyvenimą ir sutaupys nemažai laiko, praleisto prie spintos.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Pradėkite taikyti tvarios mados principus


Tvarios mados judėjimas vis labiau populiarėja, tad, jei to dar nepadarėte, dabar pats metas prie jo prisijungti. Štai mados paieškos sistema „Lyst“ informavo, kad 2018-aisiais net 47 proc. išaugo tokių tvarios mados terminų kaip „ekologiška medvilnė“ ir „veganiška oda“ paieška. Yra tiek daug būdų, kaip prisidėti prie mados pramonės sukuriamos taršos mažinimo, kad būtų nuodėmė to nepadaryti. Pirkite „iš antrų rankų“, investuokite ne į tendencijas, o į kokybę ir ilgaamžiškumą, remkite tvarios mados prekių ženklus, rūšiuokite ir tapkite atsakinga mados vartotoja.


Nestatykite savęs į rėmus


„Per sena“, „per stora“, „per daug nuobodi“ ir panašūs neigiami apibūdinimai, kuriuos sau vis slapta (ar garsiai) kartojame suvaržo ir įspraudžia į rėmus. Galvodama, kad kažko negalite dėvėti nejučia įsisukate į stiliaus rutiną ir, pati to nepastebėdama, tampate savo įsitikinimų įkaite. 2019-uosius paskelbkite išlaisvinimo metais ir vietoj to, kad automatiškai atmestumėte daugybę viliojančių mados galimybių, išdrįskite imtis stiliaus rizikos. Svarbiausia – atsipalaiduokite, tegu mada tampa žaidimu!


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Atraskite savo uniformą


Iš pažiūros tai gali pasirodyti nuobodu, bet žodis „uniforma“ nebūtinai simbolizuoja unifikaciją. Atvirkščiai – uniforma gali būti tai, kas jus išskiria iš kitų. Apgalvokite savo mėgstamiausius drabužių derinius, kas jus verčia geriausiai jaustis? Ką vilkėdama jaučiatės tikrąja savimi? Ar galėtumėte išskirti kelis rūbus, kurie tobulai tinka jūsų figūrai? Vienai tai gali būti džinsai, balta palaidinė ir juodas švarkas, kitai – romantiška suknelė ir kardiganas, trečiai – neutralių spalvų eilutė ir pribloškiantys bateliai. Kai išskirsite savo favoritus, taps ne tik lengviau apsipirkti, bet ir paprasčiau apsirengti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis