Kaip savo stiliuje pritaikyti populiariausią 2019-ųjų metų spalvą?

Pamirškite violetinę, 2019-ieji skelbiami koralų atspalvio metais. Ši spalvų instituto „Pantone“ pranašystė neabejotinai palies visas mūsų gyvenimo sritis, taip pat ir drabužių spintas.

Kasmet gruodžio mėnesį spalvų institutas „Pantone“ paskelbia metų spalvą, kuri, prognozuojama, taps svarbiausia. 2019-aisiais tai bus koralų spalva, angliškai vadinama Living Coral.


2019-ųjų metų spalva
2019-ųjų metų spalva
Shutterstock nuotr.


Ryški, šilta, rausvai oranžinė spalva, instituto apibūdinama kaip „atgaivinantis ir užtikrinantis koralų atspalvis su aukso tonu“, užims tvirtas pozicijas grožio pasaulyje, namų dekore ir, žinoma, madoje.


Koralų atspalvį pozityviai įvertins net didžiausi mados snobai, mat jis ne tik vizualiai malonus akiniai, bet ir turi stiprią žinutę. Visai kaip jo pirmtakės Greenery žalia bei Ultra Violet violetinė, Living Coral reikšmė pozityvi. „Visai kaip koraliniai rifai tampa užuoveja jūros gyvybei, ryški ir, kartu, švelni Living Coral spalva apgaubia mus šiluma ir rūpesčiu, kad suteiktų komforto ir pozityvumo nuolat besikeičiančioje aplinkoje,“ – teigiama „Pantone“ pranešime.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Mados pasaulyje ši spalva – visai ne naujiena. 7-tajame dešimtmetyje koralų atspalviu puošėsi mod stiliaus sekėjai, o 9-tajame dešimtmetyje jis ir karaliavo kaip ryškių spalvų tendencijos dalis. Pastaraisiais metais madinga buvo tiek oranžinė, tiek rožinė (ar pamenate millenial pink?) spalvos, bet jų mišinys jau kurį laiką buvo nepelnytai užmirštas. Vis dėlto šių metų rudens sezono kolekcijose tokie mados namai kaip „Calvin Klein“, „Marine Serre“ bei „Moschino“ ant podiumų demonstravo koralų atspalvių drabužius, o kitų metų pavasario kolekcijose spalva mados namų buvo naudojama dar gausiau.2019-ųjų spalva vieniems primins minėtąją tūkstantmečio rožinę, kitiems – vis dar populiarią neono tendenciją. Tik koralų atspalvis charizmatiškesnis, nei rožinė ir lengviau pritaikomas, nei neoninės spalvos. Jei dar nesate tikra, kaip savo stiliuje pritaikyti koralinę spalvą, pasisemkite įkvėpimo iš šių pasiūlymų.


Derinkite su rožine ir/ arba oranžine


Koralų atspalvis nepriekaištingai dera su rožine bei oranžine spalvomis – tai įrodo vakarui skirtas aktorės Zoe Kravitz įvaizdis. Sidabro atspalvio aksesuarai nepriekaištingai užbaigia madingą įvaizdį.


Zoe Kravitz
Zoe Kravitz
Vida Press


Rinkitės įdomią koralinio audinio faktūrą


Koralų atspalvis tradiciškai siejamas su šiltuoju metų laiku, tad norinčioms jį pritaikyti žiemai verta įsigyti šios spalvos drabužį, pasiūtą iš įdomios faktūros audinio. Dizainerė Victoria Beckham tokią suknelę derina su tamsiai mėlynais aukštakulniais.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Paverskite pagrindine įvaizdžio žvaigžde


Kai spalva tokia turtinga kaip koralų, šalia savęs ji nereikalauja nieko kito. Klasikinės formos akiniai nuo saulės, juoda rankinė ir kūno spalvos bateliai – tokius aksesuarus su koraline suknele derina elegantiškumu ir rafinuotu stiliaus pojūčiu garsėjanti Amal Clooney.


Amal Clooney
Amal Clooney
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis