Juozo Statkevičiaus mados fiesta subūrė ne tik šalies, bet ir užsienio žvaigždes

Tarp žymiausio mūsų šalies dizainerio mados namų 30-mečio pristatymo svečių – ir žymi Didžiosios Britanijos aktorė Helen Mirren.

Jei reikėtų įvardyti vieną mados renginį, kurio nevalia praleisti Lietuvos mados gerbėjams, tai be jokios abejonės būtų garsiausio mūsų šalies dizainerio J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymas.


Vanda Statkevičienė su draugu ir Dalia Ibelhauptaitė
Vanda Statkevičienė su draugu ir Dalia Ibelhauptaitė
ELTA


Šio nepraleido ne tik garbūs svečiai iš Lietuvos, bet ir ypatinga viešnia iš užsienio – šiuo metu kino juostoje Lietuvoje besifilmuojanti Didžiosios Britanijos aktorė Helen Mirren.


Helen Mirren
Helen Mirren
ELTA


Kaip jau tapo įprasta, kolekcija šį trečiadienio vakarą buvo pristatoma du kartus. Pirmasis šou planuotas 18.30, antrasis – 21.15 val. Pastarąjį stebėjo ne tik bilietus įsigiję dizainerio talento gerbėjai, bet ir kviestiniai svečiai.


Karolina Meschino su draugu
Karolina Meschino su draugu
ELTA


J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymo viešnios
J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymo viešnios
ELTA


Daina Bosas su dukra
Daina Bosas su dukra
ELTA


Ne pirmą kartą į J. Statkevičiaus šou dalyvavę žiūrovai greičiausiai nenustebo jam prasidėjus daugiau nei valanda vėliau nei skelbta. Tarp laukiančiųjų buvo galima pastebėti ne vieną žinomą veidą. Šventinio J. Statkevičiaus mados namų šou nepraleido verslininkė Daina Bosas su dukra Maria Julie Randers, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, Didžiojoje Britanijoje gyvenanti rašytoja Kristina Sabaliauskaitė, Donatas Montvydas su žmona Veronika, legendinė aktorė Vaiva Mainelytė, stilistė Agnė Gilytė, žurnalo redaktorė Agnė Jagelavičiūtė ir kiti.


Kviečiame pasižvalgyti po svečių fotogaleriją.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis