4 stiliaus idėjos šventinių vakarėlių sezonui

Kada daugiau suspindėti, jei ne per greitai prasidėsiantį šventinių vakarėlių maratoną? Metalo atspalviai, žvyneliai, blizgučiai, spindintys audiniai ir ryškios detalės – šie stiliaus akcentai užtikrins šventišką ir stilingą įvaizdį.

Metalo atspalviai


Gilda Ambrosio
Gilda Ambrosio
Vida Press


Kadaise metalas Paryžių buvo pavertęs futurizmo, inovacijos ir metalinių drabužių sostine. Metalo audinių tendencija – viena šios žiemos madingiausių, be to, ji neišvengiamai atkreips visų dėmesį.


„Reserved” palaidinė, suknelė, kelnės
„Reserved” palaidinė, suknelė, kelnės
Gamintojo archyvas


Jei nenorite šios tendencijos pasirinkti drabužiams, įvaizdį pagyvinkite metaline detale. Ji padės išryškinti individualumą ir suteiks savito žavesio. Metalo atspalviai ypač tiks vakare.


Blizgučiai ir žvyneliai


Anna Dello Russo
Anna Dello Russo
Vida Press


Kai gyvenimas tampa pilkas, dizaineriai įkvėpimo semiasi iš dangaus. O kas juos gali kaltinti, juk kūrybai nėra ribų!


Suknelės „Reserved”
Suknelės „Reserved”
Gamintojo archyvas


Kosmoso įkvėpta kūryba atsispindi ir dizainerių kūriniuose. Jau nebe pirmą sezoną vyraujanti metalinių atspalvių tendencija, šįkart grįžta su apčiuopiamais 3D žvyneliais, kurie ne tik naudojami tekstūroje, bet ir išsiuvinėjami pavieniui. Tai tai tapo ryškia šio sezono tendencija.


Spindinti juoda klasika


Carine Restoin-Roitfeld
Carine Restoin-Roitfeld
Vida Press


Mados ateina ir išeina, tačiau stilius lieka. Niekas negalėtų paneigti juodos spalvos svarbos. Juoda – tai elegancija, inteligentiškumas, subtilumas.


„Reserved” kombinezonas, palaidinė, kelnės
„Reserved” kombinezonas, palaidinė, kelnės
Gamintojo archyvas


Šį sezoną klasikinę spalvą atnaujina ypatinga jos tekstūra ir blizgesys, ypač tinkamas šventiniu laikotarpiu. Elegantiškai progai paminėti rinkitės aksomą, vakarėliui – lakuotą odos imitacijos medžiagą.


Aksesuarai


Nesvarbu, ką pasirinksite: sidabro imitacijos žvilgančius auskarus, blizgančią rankinę ar elegantiškus raudonus aukštakulnius, tikrai išsiskirsite iš kitų. Svarbiausia viską gerai suderinti. Siūlome griežtesnio kirpimo, minimalaus silueto aprangą derinti su ryškiais aksesuarais. 


„Reserved” auskarai
„Reserved” auskarai
Gamintojo archyvas


Žvilgančius auskarus rinkitės tam, kad išryškintumėte veido bruožus; raudonus aukštakulnius – kad vos įžengus į kambarį visų žvilgsniai nukryptų į jus; blizgančią rankinę – nenuobodžiai dienai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis