Deimantė Kazėnaitė pristato savo kurtus aksesuarus: „Man visada patiko papuošalai-simboliai“

Sakoma, kad deimantai yra geriausi moterų draugai.

Tam pritartų ir vizažistė Deimantė Kazėnaitė. Ji tapo papuošalų su deimantais INDIVI veidu. Fotosesijoje mergina pristato sužadėtuvių žiedus, papuošalus su Taičio perlais. Kolekcijos intriga – pačios D. Kazėnaitės sukurta juvelyrikos kolekcija.G. Žilinsko nuotr.Deimantai – kasdienai


D. Kzėnaitė įsitikinusi – šiame skubančiame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje deimantai simbolizuoja ilgalaikiškumą, tvarumą ir pastovumą. „Turiu keletą papuošalų su deimantais, jie man labai svarbūs. Šiuo atveju, svarbiausia kokybė, o ne kiekybė“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.G.Žilinsko nuotr.Ši fotosesija grožio specialistei yra ypatinga. Idėją, kaip turi atrodyti papuošalų su deimantais reklama, sugalvojo pati D. Kazėnaitė. Ją išpildyti padėjo vienas žinomiausių šalies mados fotografų Gediminas Žilinskas.G.Žilinsko nuotr.„Nuotraukų stilius, estetika man yra labai artima ir sava. Norėjau perteikti ne įprastą moterišką eleganciją, kurią dažniausiai matome papuošalų reklamose. Nuotraukose vaizduoju stiprią moterį. Ji spinduliuoja moteriškumą, tačiau turi drąsos pakovoti už save ir savo vertybes“, – apie fotosesijos idėją kalba D. Kazėnaitė.


Ypač dideli ir išraiškingi papuošalai su deimantais D. Kazėnaitei asocijuojasi su vakariniais drabužiais. Fotosesijoje mergina pabandė įnešti šiek tiek puošnumo į kasdienius derinius. Nuotraukoms pasirinkti neiššaukiantys papuošalai puikiai dera prie paprastų, kasdienių drabužių. „Fotosesijoje vilkiu skirtingas baltas palaidines. Norėjau parodyti, kad norint atskleisti deimantų grožį nereikia prabangių drabužių. Daug svarbiau yra nuotaika, charakteris, vidinis šarmas ir mūsų individualumas“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.G. Žilinsko nuotr.Kolekcija – labai asmeniška


D. Kazėnaitė demonstruoja ne tik juvelyrų sukurtus papuošalus. Nuotraukose taip pat matomi papuošalai, prie kurių gimimo prisidėjo ir pati D. Kazėnaitė. D. Kazėnaitė sukūrė idėją septyniems papuošalams iš aukso ir deimantų: kelių rūšių pakabukai ir auskarai. Visi jie labai asmeniški, atskleidžiantys D. Kazėnaitės asmenybę, požiūrį į pasaulį. Vienas iš jų yra prie kaklo prigludęs kryželis su nedideliu deimantu, simbolizuojantis tikėjimą.


Mergina visada norėjo turėti auskarus, kurie būtų ypač artimi. Taip D. Kazėnaitė sumanė nedidelio dydžio apvalius auskarus su keičiamais pakabukais. Kai kurie iš jų yra papuošti deimantais.G. Žilinsko nuotr.„Man visada patiko papuošalai-simboliai. Mano kurtus auskarus galima papuošti mėnulio formos pakabučiu. Iš prigimties esu pelėda, todėl šis simbolis man labai artimas. Taip pat pasirinkau kriauklės formos pakabutį. Jis man asocijuojasi su atostogomis ir atsipalaidavimu, kai šilta kūnui ir lengva mintims. Labai mėgstu keliauti, todėl ši kriauklė mane nukelia į atostogų prisiminimus“, – pasakoja gražuolė.


G. Žilinsko nuotr.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis