8 madingiausi šaltojo sezono aksesuarai

Plaukų segtukai, gyvūnų rašto batai, dirbtiniais deimantais inkrustuoti auskarai ir kiti 10-tojo dešimtmečio atgarsiai.

Šaltuoju metų laiku aksesuarai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir mus šildo, apsaugo nuo sniego ar vėjo. Naujojo sezono aksesuarai yra ryškūs ir charakteringi – net ir tie, kuriuos perkame ne dėl grožio, bet dėl būtinybės, taps stipriais įvaizdžio akcentais.


Nuo ilgų pirštinių iki kaubojiškų detalių – žemiau rasite aštuonis madingiausius šaltojo sezono aksesuarus.


PIRŠTINĖS


Turbūt neįsivaizduojate vėlyvo rudens ar žiemos be pirštinių. Gera žinia yra ta, kad šis temperatūrai nukritus tiesiog būtinu tampantis aksesuaras dar ir yra labai madingas. Rinkitės ilgas, ryškiaspalves pirštines, besibaigiančias ties jūsų alkūnėmis.


„Chanel“ modelis
„Chanel“ modelis
Vida Press


SKARELĖ


Vasarą ant podiumų matėme skarelės audinio įkvėptus drabužius, o rudenį ši tendencija įsitvirtino tarp aksesuarų. Dizaineriai šį klasikinį aksesuarą siūlo naudoti papuošiant rankinės dirželį, juosiant aplink kaklą, aprišant galvą, naudojant vietoj diržo, netgi rišant aplink kulkšnį.


„Valentino“, „Marine Serene“, „Marine Serene“
„Valentino“, „Marine Serene“, „Marine Serene“
Vida Press


BLIZGŪS, MASYVŪS AUSKARAI


Lyg sietynas kabantys, dirbtiniais deimantais inkrustuoti auskarai puošė Tomo Fordo kolekciją demonstravusios Kaios Gerber ausis ir akimirksniu tapo hitu. Ši tendencija tiesiog sukurta šventiniam sezonui, tad atėjus kalėdinių vakarėlių metui, nepamirškite jais papuošti savo įvaizdžio.


„Tom Ford“ modelis
„Tom Ford“ modelis
Vida Press


GYVŪNO RAŠTO BATAI


Madingi gyvūno rašto paltai, gyvūno rašto rankinės, tad, žinoma, ši tendencija pasiekė ir avalynę. Rinktis jums: trumpi ar ilgi, lygiapadžiai ar aukštu, tvirtu kulnu, leopardo, gyvatės ar zebro rašto. Bet kokiu atveju batai padės padaryti ryškų mados pareiškimą.


„Rochas“ modeliai
„Rochas“ modeliai
Vida Press


MASYVŪS AKINIAI NUO SAULĖS


Pamirškite siaurus filmų „Matrica“ ar „Lolita“ įkvėptus akinius nuo saulės – tegu jie lieka vasaros prisiminimuose. Šaltąjį sezoną prie paltų derinsime juodus, pusę veido dengiančius akinius nuo saulės, skleidžiančius 6-tojo dešimtmečio nuotaiką.


„Victoria Beckham“, „Christian Dior“, „Balenciaga“
„Victoria Beckham“, „Christian Dior“, „Balenciaga“
Vida Press


OVERSIZED DYDŽIO RANKINĖ


Ši tendencija labai logiška – šiuolaikinėms užimtoms moterims nepakanka mažos rankinės. Oversized rankinė didelė, talpi ir patogi. Visa kita – pritaikoma. Tai gali būti logotipai, rankenos, dekoratyviniai žiedai, netgi rankinės forma. Kiekviena renkasi pagal savo poreikius.


„Alexander McQueen“
„Alexander McQueen“
Vida Press


ŠALIKAS


Klasikinį juodą, rudą ar pilką šaliką, kuris anksčiau tiesiog šildydavo kaklą ir tiesiog pranykdavo po paltu, keičiame akį traukiančiu siuvinėtu, spalvingu tūriniu aksesuaru, pasiūtu iš pūkinės medžiagos.


„3.1 Phillip Lim“
„3.1 Phillip Lim“
Vida Press


KAUBOJIŠKI BATAI


Laukinių vakarų motyvai šį sezoną sugrįžo su trenksmu. Madingi kaubojiško stiliaus diržai, tačiau viena didžiausių tendencijų – kaubojiški batai. Rinkitės smėlio, baltos ar juodos spalvos batus ir derinkite su džinsais, midi ilgio suknelėmis ar sijonais.


„Paco Rabanne“ modelis
„Paco Rabanne“ modelis
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis