10 dalykų, kuriuos slapta daro visos išskirtinai stilingos moterys

Iš šalies jų stilius gali atrodyti natūralus ir beveik nereikalaujantis pastangų, tačiau net ir tos moterys, kurios turi išskirtinį stiliaus pojūtį, jam kurti skiria nemažai savo laiko. Atskleidžiame dešimt jų stiliaus triukų, kuriuos verta žinoti.

Jos įsimena pavykusius derinius ir skiria laiko naujų paieškoms


Lengvas būdas nepasimesti, kai reikia kažkur greitai pasiruošti – būti iš anksto apgalvojus kelis derinius, tinkamus įvairioms progoms. Stilingos moterys skiria laiko išbandyti įvairius spintoje turimų drabužių derinimo variantus, taip laiko sutaupo vėliau. Be to, tai geras būdas žinoti, kokių drabužių jūsų spintoje dar trūksta.


Gtavės mada
Gtavės mada
Vida Press


Jos niekada neatrodo nei pernelyg griežtai, nei pernelyg nerūpestingai


Ne veltui visas pasaulis dievina prancūzišką požiūrį į asmeninį stilių. Prancūzės yra įvaldžiusios meną rengtis taip, kad net elegantiška apranga neatrodytų pernelyg tobula ar surežisuota. Tokie deriniai kaip nepriekaištingai pasiūtas švarkas ir laisvomis bangomis krentantys plaukai, plėšyti džinsai ir satino bateliai, oversized stiliaus megztinis ir prigludusios cigaretės formos kelnės kuria šiuolaikišką, bet labai stilingą įvaizdį.


Jeanne Damas
Jeanne Damas
Vida Press


Jos nebijo paprastų, klasikinių derinių


Klasika, elegancija, tradicinės spalvos ir laikui nepavaldus dizainas ne veltui yra rafinuoto stiliaus sinonimai. Nebijokite atrodyti nuobodžiai, tereikia pridėti madingus batus ar išskirtinius auskarus ir klasikinis derinys tampa išskirtinai stilingu ir keliančiu susižavėjimą.


Emmanuelle Alt
Emmanuelle Alt
Vida Press


Jos kruopščiai rūpinasi savo batais (kad ir kokia bebūtų jų kaina)


Šiais laikais kaina toli gražu negali būti vadinama kokybės indikatoriumi. Rinkoje egzistuoja tiek labai pigių geros kokybės gaminių, tiek brangių, bet pagamintų tikrai nekokybiškai. Kad ir kokius batus nusipirktumėte, rūpinkitės jais nuolatos, o prieš išeidama į viešumą patikrinkite jų švarą bei stovį.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Jos tuos pačius drabužius vilki daugybę kartų


Ne veltui mados pasaulio atstovės yra linkusios investuoti į kokybiškus klasikinio dizaino drabužius. Jos žino, kad jie gali būti derinami šimtais skirtingų būdų ir kaskart atrodys stilingai. Atsikratykite pagundos kas sezoną iš pagrindų atnaujinti savo spintą, jei joje – atidžiai atrinkti drabužiai, jie jums tanaus metų metus.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Jos rengiasi ne kitiems vyrams ir ne kitoms moterims, o sau


Pamirškite patarimus rengtis taip, kad sužavėtumėte aplinkinius vyrus, ar sukeltumėte kitų moterų pavydą. Iš tikrųjų stilingos moterys žino, kad išskirtinis stilius gimsta tik tada, kai stengiamasi patikti ne kitiems, o sau, – skelbia whowhatwear.co.uk. Pati sau atsakykite į šiuos klausimus: kas jus daro laiminga? Ką norite apsirengti kas rytą?


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Jos stiliaus įkvėpimo semiasi iš aplinkinių


Stilingos moterys jokiu būdu nekopijuoja, bet jei pastebi, kad kažkas įkvepiančiai suderino spalvas ar įdomiai susluoksniavo drabužius, jos nebijo pasinaudoti iš šalies gauta idėja ir ją pritaikyti sau.


Leandra Medine
Leandra Medine
Vida Press


Jos naudojasi siuvėjo paslaugomis


Pas mus vis dar nėra priimta investuoti į siuvėjo paslaugas tam, kad jis nusipirktus drabužius pataisytų taip, kad jie atrodytų lyg mums pasiūti. O gaila! Tobulai gulantis drabužis visuomet atrodys kelis kartus geriau, nei tas kuris tinka tik neblogai.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Jos perka iš greitos mados parduotuvių, bet tai daro protingai


Nieko blogo apsipirkti tokiose parduotuvėse kaip „Zara“, „H&M“ ar „Mango“, tiesą sakant, stilingos moterys dažnai vilki derinius iš šiose parduotuvėse rastų „perliukų“. Svarbiausia nepamesti galvos dėl naujausių tendencijų ir kritiškai įvertinti, ką tikrai verta įsigyti.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Jos turi savo stiliaus skiriamąjį ženklą


Stilingos damos randa tai, kas joms tinka ir tai paverčia savo skiriamuoju ženklu. Tai neturi būti kažkas ypatingo ar originalaus, paprasčiausi džinsai ar stilingi bateliai gali tapti tuo, kas jus iškiria iš kitų.


Caroline Daur
Caroline Daur
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis