Kaip karališkosios šeimos atstovės rūpinasi savo grožiu?

Šiomis princesėmis, karalienėmis, kunigaikštienėmis bei paveldėtojomis žavisi visas pasaulis, tad natūralu, kad ir jų grožio rutina kelia smalsumą daugeliui. Galbūt šių karališkosios šeimos atstovių grožio triukai bus pritaikomi ir mūsų kasdienybėje?

Rania Al-Yassin


Rania Al-Yassin
Rania Al-Yassin
Vida Press


Jordanijos karalienė nesureikšmina grožio. Kai amerikiečių laidų vedėja Oprah jos paklausė apie senėjimą, Rania atsakė: „Mes esame užprogramuoti tikėti, kad laikas mums yra priešas, kad jis iš mūsų kažką atima ar daro mus menkesniais. Aš supratau, kad iš tiesų yra visiškai atvirkščiai. Gyvenime egzistuoja tobula pusiausvyra. Jos trūksta tik mūsų mąstyme.”


Grace Kelly


Grace Kelly
Grace Kelly
Vida Press


Monako princesė Grace Kelly bėgant metams neprarado savo grožio, bet viena sritis, kuriai ji skyrė ypač daug dėmesio nebuvo tokia pastebima. Kaip teigia grožio ekspertas Peteris Lamas, Grace Kelly niekuomet nepamiršdavo rankas pasitepti kremu. Paklausta, kodėl jai tai taip svarbu, ji atsakydavo, kad moters amžius greičiausiai pasimato jos rankose.


Charlotte Casiraghi


Charlotte Casiraghi
Charlotte Casiraghi
Vida Press


Monako princesės anūkei svarbiausia, kad jos grožio rutina būtų paprasta ir nesudėtinga: „Keliaujant svarbiausia turėti makiažo valiklį – kažką, kas gerai nuvalo veidą, nes tai yra bet kurios rutinos pagrindas, – Ch. Casiraghi sakė „Vogue”. – Privalai turėti švarią odą. Todėl be jo niekada nekeliauju. Prancūzijoje mes naudojame daug kosmetikos produktų, kurie parduodami vaistinėje ir yra labai natūralūs, be jokių chemikalų. Prausiklis ir losjonas man yra svarbiausios grožio priemonės.”


Kate Middleton


Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


Kelias dienas prieš savo vestuves Kate Middleton buvo atlikta veido procedūra, kurioje naudojami bičių nuodai. Ne kiekviena išdrįstų prieš svarbiausią savo gyvenimo dieną naudoti tokį stiprų ingredientą, bet nuotraukos nemelavo – kunigaikštienė atrodo pritrenkiamai.


Princesė Diana


Princesė Diana
Princesė Diana
Vida Press


Princesės Dianos makiažo meistrė Mary Greenwell teigia, kad ji atidžiai rūpinosi savo oda tiek ryte, tiek vakare. „Dianai rūpėjo jos grožio rėžimas, ji du kartus per dieną veidą prausė, valė toniku ir tepė drėkinamuoju kremu.”.


Princesė Maria-Olympia


Princesė Maria-Olympia
Princesė Maria-Olympia
Vida Press


Graikijos princesė sako, kad svarbiausias jos grožio ginklas – miegas. Taip pat ji mėgsta lankytis pas kosmetologą. Būdama Los Andžele ji pasitiki daktaru Lanceriu, o Londone lankosi „Eve Lom” salone.


Meghan Markle


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Sasekso kunigaikštienė odos bėrimus suvaldo natūraliomis priemonėmis – arbatmedžio aliejumi. Kartą žurnalui „Allure” ji atskleidė: „Vienas dalykas be kurio negaliu gyventi, kuomet keliauju, yra nedidelis arbatmedžio aliejaus buteliukas. Tai nėra pats žaviausias daiktas, bet jei įsipjauni, tau įkanda uodas, išberia ar atsitinka dar kažkas, tai mano vaistas nuo visų ligų. Jis nebrangus, patogus nešioti ir su savimi jį turiu beveik visada.’

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis