7 karalienės Elizabeth II stiliaus pamokos

(1)

Per 66-erius valdymo metus Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II nuosekliai demonstravo, kaip tinkamai atrodyti bet kokia proga. Be to, tai darė neprarasdama savo asmeninio stiliaus.

Ryškios spalvos ir pačios įvairiausios skrybėlės – ne kiekvienai, tačiau yra dalykų, kurių iš karalienės stiliaus tikrai galime pasimokyti, – skelbia net-a-porter.com. Štai septynios stiliaus pamokos, kurias išmokome iš šios monarchės.

 

NEBIJOKITE SPALVŲ

 

Ryškios, drąsios spalvos gali būti įvardijamos kaip vienas pagrindinių Elizabeth II stiliaus bruožų. Kaip žinia, jas karalienė renkasi tam, kad būtų lengviau pastebima minioje. Manoma, kad kartą ji paaiškino: „Jei vilkėčiau smėlinius drabužius, niekas nežinotų, kur aš esu.”

 

Elizabeth II
Elizabeth II
Vida Press


BŪKITE PASIRUOŠUSI BET KOKIEMS STILIAUS NETIKĖTUMAMS

 

Kai keliauja, visi karališkosios šeimos nariai turi su savimi turėti visiškai juodų drabužių derinį, jei kartais vieną šeimos narių ištiktų netikėta mirtis. Nebūtina į tai žiūrėti taip rimtai, bet tikrai neprošal visuomet po ranka turėti stilingą juodų drabužių derinį.

 

Elizabeth II
Elizabeth II
Vida Press


PAGALVOKITE, KOKIĄ ŽINUTĘ SIUNČIATE SAVO STILIUMI

 

Karalienės įvaizdis turi visuomet būti tinkamas progai ir niekada negali skleisti dviprasmiškų ar politinių žinučių. Nors daugeliui mūsų nereikia nuolat rūpintis, kad neįžeistumėme aukštų užsienio pareigūnų, vertėtų paklausyti patarimo prieš išeinant iš namų apgalvoti, kokiai progai renkatės drabužius ir ką pasirinktas stilius apie jus sako kitiems.

 

Karalienė Elizabeth II ir princas Charlesas
Karalienė Elizabeth II ir princas Charlesas
Vida Press


RASKITE TAI, KAS PUOŠTŲ JŪSŲ GALVĄ

 

Jau nebegalioja etiketo taisyklė, draudžianti moterims viešumoje demonstruoti savo plaukus, bet karalienė savo skiriamuoju stiliaus ženklu pasirinko būtent plaukus dengiančią skrybėlę. Raskite tokį galvos papuošalą, kuris atitiktų jūsų asmeninį stilių ir dėvėkite jį su pasitikėjimu – lyg tai būtų karūna.

 

Elizabeth II
Elizabeth II
Vida Press


TAI, KĄ LAIKOTE RANKOSE – SVARBU

 

Karalienės „Launer” rankinė siunčia šimtus žinučių: jei yra padedama ant stalo, tai reiškia, kad karalienė yra pasiruošusi palikti vakarienę; jei yra perkeliama nuo kairės rankos į dešinę, tai signalizuoja, kad ji nori baigti pokalbį, o tvirtai laikoma rankose ji karalienę apsaugo nuo prievolės aplinkiniams spausti rankas. Nors jūsų rankinė greičiausiai nėra tokia reikšminga, ji gali pasauliui siųsti žinutę apie jūsų stilių.

 

Karalienė Elizabeth ir princesė Anne
Karalienė Elizabeth ir princesė Anne
Vida Press


RASKITE SAVO STILIŲ

 

Nepaisant nuolat besikeičiančių tendencijų, metams bėgant karalienės stilius keitėsi labai nežymiai. Nedideli mados eksperimentai – nieko blogo, bet tik radusi tai, kas išties jums tinka, ir nebesiblaškydama į šalis kas sezoną ieškant kažko naujo, sukursite išties rafinuotą stilių.

 

Elizabeth II
Elizabeth II
Vida Press


ELEGANCIJA AUKŠČIAU VISO KITO

 

Pankiškas stilius, trumpi sijonai, siauručiai akiniai nuo saulės ir kitos tendencijos ateina ir išeina, bet elegantiškas stilius lieka. Įkvėpimo ieškokite legendinės monarchės aprangoje ir formuodama drabužinę prioritetą skirkite klasikiniams jos elementams. Jie – amžinai madingi.


Karalienė Elizabeth II
Karalienė Elizabeth II
Vida Press (Reginald Davis nuotr.)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis