Tobulas kūnas lyg „Victoria's Secret” modelio – kaip tokį pasiekti?

Pasiruošimas „Victoria's secret” apatinių drabužių pristatymui daugelio angelų yra prilyginamas pasiruošimui Olimpinėms žaidynėms. Merginos kasdien treniruojasi (kai kurios – netgi po 2 kartus per dieną) tam, kad šou dieną atrodytų tobulai. Kokias treniruotes jos renkasi?

Ne paslaptis, kad „Victoria's Secret” modeliai neįtikėtinai sunkiai dirba tam, kad kartą per metus užlipę ant šio legendinio podiumo būtų nepriekaištingos fizinės formos. Žinoma, dieta (kaip ir genetika) svarbi, bet būtent sporto treniruotes merginos įvardija kaip savo gražios figūros paslaptį.


Kokia sporto rūšis atneša geriausius rezultatus? Vieno atsakymo nėra. Nors daugelis angelų  tikina derinančios lankstumo, ištvermės ir kardio treniruotes, kai kurios merginos yra atradusios ypatingas treniruotes, padedančias pasiekti maksimalių rezultatų, – rašo portalas self.com.


Adriana Lima ir Bella Hadid: boksas


View this post on Instagram

🔥Missing the greatest of all @elcuerpodepapi 🔥

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on


Ne veltui boksas tapo mėgstamiausia modelių sporto šaka. Boksuojantis dirba visas kūnas, stiprinamos ne tik rankos, bet ir pečiai, pilvo presas, kojos. Be to, tai puiki kardio treniruotė.


Visai kaip sesuo Gigi, Bella Hadid yra bokso fanė ir šios sporto rūšies elementus įveda į treniruotes su asmeniniu treneriu. Interviu ji yra sakiusi, kad treniruotę pradeda nuo 20 min trunkančio bėgimo, tuomet boksas ir, galiausiai, svarmenų kilnojimas tvirtinant pilvo ir apatinius nugaros raumenis.


Adriana Lima taip pat mėgsta boksą. „Tai suteikia stiprybės, nes pajunti, kokia gali būti stipri ir galinga,” – interviu sakė ji. Taip pat jai patinka šokinėti per virvutę, ją su savimi modelis vežiojasi kad ir kur keliautų.


Jasmine Tookes ir Josephine Skriver: treniravimasis su svoriaisŠie modeliai taip mėgsta savo treniruotes, kad netgi kartu sukūrė tam skirtą instagramo paskyrą. Treniravimasis su svoriais – tai treniruotės, kuomet pasipriešinimas naudojamas tam, kad sustiprintų raumenis. Jis gali būti sukuriamas su žmogaus svoriu arba įvairiais įrankiais: kamuoliais, gumomis, svarmenimis.


J. Tookes su svoriais treniruojasi du kartus per savaitę ir tokias treniruotes papildo barre bei pilatesu. J. Skriver pasitiki tik svorių treniruotėmis. Jauna moteris tikina, kad jos tiesiog transformavo jos kūną.


Maria Borges: zumba


View this post on Instagram

Coordination!

A post shared by M̸aria̸ B̸orges̸ (@iammariaborges) on


Maria Borges mėgsta įvairias treniruotes – boksą, jogą, važiavimą dviračiu – ir jas nuolat kaitalioja. Vis dėlto jos mėgstamiausios yra zumbos treniruotės. „Man labai patinka šokti, dėl to tiesiog dievinu zumbą,” – žurnalui „Vogue” sakė ji. Zumba garsėja kaip sportas, aktyvinantis širdies darbą, deginantis kalorijas didinantis ištvermę. Taip pat zumba gali padėti išvengti traumų kasdieniame gyvenime.


Karlie Kloss: bėgimas


View this post on Instagram

@nycmarathon ✅

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on


Karlie Kloss išties mėgsta bėgimą, 2017-aisiais ji netgi pabaigė Niujorko maratoną! Keisčiausia, kad būdama jaunesnė ji visai nemėgo bėgti. „Pirmą kartą ilgesnę distanciją bėgau tik prieš tris metus, kai pradėjau treniruotis pusmaratoniui Paryžiuje, – žurnalui „Runner's World” pasakojo ji. – Mėgstu daryti tai, kas mane išstumia iš komforto zonos, o idėja, kad reikės bėgti pusmaratonį buvo labai gąsdinanti.”


K. Kloss taip pat lanko modelių pamėgtą sporto klubą, kur treniruojasi su įžymybių trenere Anna Kaiser.


Alessandra Ambrosio: Tracy Anderson metodasAlessandra Ambrosio labiausiai mėgsta įžymybių trenerės Tracy Anderson metodą. „Su Tracy treniruojuosi jau keletą metų. Man labiausiai patinka tai, kad jos treniruotėse nesijaučiu lyg sportuočiau,” – žurnalui „Bravo” sakė ji. – Tai lyg smagi šokių pamoka, kur dirba visos raumenų grupės ir gaunami nuostabūs rezultatai.” T. Andreson treniruotės įkvėptos šokio elementų, kurie čia susijungia su ištvermę ugdančiais pratimais.


Lily Aldridge ir Martha Hunt: „Ballet Beautiful”Tiek Lily Aldridge, tiek Martha Hunt itin mėgsta „Ballet Beautiful” studiją, kur atliekamos baleto įkvėptos treniruotės. „Šios treniruotės gerai veikia mano psichinę būklę bei stiprina mano kūną, – M. Hunt sakė žurnalui „Vogue.” – Barre padeda nepersistengiant sustiprinti apatinius nugaros raumenis, kojas ir liemenį, o baletas padeda gracingai pereiti nuo vienos pozos iki kitos.”


Candice Swanepoel ir Sara Sampaio: pilatesas


View this post on Instagram

@victoriasport 💃🏼

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on


Abu modeliai mėgsta pilateso treniruotes. Pilatesas padeda sustiprinti liemenį (ir kitas raumenų grupes), pagerinti lankstumą ir netgi stovėseną.


Sara Sampaio mėgsta pilateso reformerių treniruotes. Tai pilateso rūšis, kuomet pratimai yra atliekami ant treniruoklio, sukuriančio stipresnį pasipriešinimą ir pasunkinančio pratimo atlikimą. Dažniausiai modelis taip treniruojasi penkis kartus per savaitę.


Swanepoel taip pat mėgsta pilateso reformerių treniruotes, bet vertina ir klasikinius pilateso pratimus. Juos modelis įveda į namuose atliekamas jogos treniruotes. „Aš atlieku savo pačios jogą. Tai nėra tradicinė joga – užsileidžiu muziką ir pridedu pilateso elementų bei kitų pratimų, išmoktų per metus dirbant modeliu,” – ji pasakojo „The Cut”. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis