Slapta priežastis, kodėl oficialiems renginiams Meghan Markle renkasi juodos spalvos drabužius

Šiemet ištekėjusi už Velso princo Harry, Meghan Markle atsidūrė žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio centre. Karališkosios šeimos gerbėjams staiga parūpo kiekviena jos gyvenimo detalė. Ypač hercogienės stiliaus pasirinkimai.  

Jei atidžiau panagrinėtumėte M. Markle stilių, pastebėtumėte, kad ji yra linkusi išsirinkti vieną spalvą ir ja remtis kuriant savo įvaizdį. Prieš karališkąsias vestuves žavėjomės jos smaragdo žalumo drabužiais, po to buvo pudros rožinės spalvos fazė.


Pastaruoju metu darytos Sasekso hercogienės nuotraukos demonstruoja, kad jos naujausia (ir jau gan ilgai trunkanti) aistra – juoda spalva. Nuo juodos „Givenchy“ suknelės su aksomo detale, kuria ji pasipuošė pirmajam savo viešam pasirodymui be palydos iki jau kelių viešų pasirodymų vilkinti juodo kelnių kostiumo derinį, akivaizdu, kad M. Markle atrado savo spalvą.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Tiesa, manoma, kad priežastis gali būti daug gilesnė. Tai M. Markle pasirinktas būdas aplinkiniams parodyti, kaip rimtai ji vertina savo, kaip Sasekso hercogienės, darbą. Jos pasirinktas stilius nėra pernelyg madingas, siluetai klasikiniai, o kuriamas įvaizdis profesionalus ir elegantiškas. Juoda spalva tokį įspūdį dar labiau sustiprina.Spalvų psichologė Karen Haller laikraščiui „The Sun“ taip pat aiškino galimą priežastį, kodėl hercogienė taip mėgsta vilkėti šią karališkosios šeimos nariams gan neįprastą spalvą.


„Tai jos pasirinktas būdas nuo savęs nukreipti dėmesį ir visą jį sukoncentruoti ties jos remiamais projektais,“ – sako psichologė.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Beje, juodą spalvą M. Markle mėgo ir prieš tapdama princo Harry žmona. Įvairiuose filmų bei televizijos industrijos renginiuose dalyvavusi buvusi aktorė mielai vilkėdavo mažas juodas sukneles, juodas kelnes ir palaidines.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis