Giedrė Dukauskaitė – ryški gatvės mados žvaigždė, iš kurios įkvėpimo semiasi pasaulio stilingiausios

Naršant po prabėgusio mados mėnesio gatvės stiliaus archyvus iš kitų modelių, stilisčių ir mados redaktorių išsiskiria viena mergina. Ne tik dėl lietuviškos pavardės, bet ir dėl puikaus stiliaus, kurį jau pastebėjo gatvės mados fotografai. Tai – modelis iš Lietuvos Giedrė Dukauskaitė.

Iš Raseinių kilusi manekenė G. Dukauskaitė gali pasigirti išskirtinai sėkminga karjera. Anksti pradėjusi dirbti modeliu, dabar 30-imtmetė jau yra dirbusi kone su visais didžiausiais pasaulio mados ženklais.


Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Vida Press


Ir 2019-ųjų pavasario mados mėnuo jai buvo labai sėkmingas. Modelis dalyvavo „Christian Dior”, „Escada”, „Givenchy”, „Off-White”, „Isabel Marant”, „Dries Van Noten” ir daugelio kitų mados namų kolekcijų pristatymuose.Ne mažiau dėmesio G. Dukauskaitė sulaukė ir tarp pasirodymų. To kaltininkas – gatvės mados žvaigždės vardo vertas stilius, kurį ji demonstravo mados sostinių gatvėse. Nieko keisto, kad instagrame moters stiliaus pasirinkimus seka jau 40 tūkst. sekėjų, o stiliaus paslapčių savo žurnalui klausia net vieno labiausiai gerbiamų ir žinomų mados prabangos prekių internetinė parduotuvė net-a-porter.com.


Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Shutterstock


Jai Giedrė atskleidė, kad giliai širdyje yra džinsus ir marškinėlius mėgstanti mergina. Klasikinio grožio modeliui svarbu, ar vilkimas drabužis yra patogus, ar jis leidžia gerai jaustis. Dėl šios priežasties ją retai pamatysi su suknele ir aukštakulniais. Tai paprasčiausiai nepatogu!


Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Vida Press


Kadangi nemėgsta juodos spalvos, ji renkasi spalvingus drabužius, derinius pagyvina margintomis skarelėmis – kelis skirtingus jų variantus G. Dukauskaitė visuomet turi lagamine, kad prireikus, galėtų išsirinkti.


Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Vida Press


Dar viena modelio aistra – vintažiniai radiniai. Internetiniam žurnalui „Hey Woman” G. Dukauskaitė papasakojo, kad kad ir kur benukeliautų, mėgsta apsipirkti vietinėse vintažinėse parduotuvėlėse. Labiausiai jai vintažinių lobių ieškoti patinka San Fransiske bei Paryžiuje, bet kažką įdomaus rasti galima ir Lietuvoje.


Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Vida Press


Savo spintą minėtam internetiniam žurnalui G. Dukauskaitė apibūdino kaip pusiau niujorkietišką, pusiau paryžietišką. Būdama Niujorke ji mėgsta rengtis kaip prancūzė, tačiau Paryžiuje ją aplanko noras rengtis kaip niujorkietei. Moteris neslepia, kad mėgsta išsiskirti iš kitų.


Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Vida Press


Savo stiliaus ikonomis portalui net-a-porter.com ji įvardijo Carrie Bradshaw, Caroline Bessette-Kennedy, princesę Dianą ir... Džeimsą Bondą. Mat G. Dukauskaitės stiliuje – nemažai vyriško garderobo įtakos. Kas bendro tarp jos stiliaus ikonų? Kaip sako Giedrė, ją žavi tai, kad stilius atspindi jų asmenybę. Svarbiausia – būti savimi ir nebijoti to išreikšti per drabužius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis