Prabangioje „H&M“ kolekcijoje – perdirbtas kašmyras ir aksomas iš perdirbto poliesterio

„Viskas prasidėjo nuo noro sukurti dėmesį traukiantį paltą iš tvarios medžiagos,“ – atskleidžia prie išskirtinės kolekcijos kūrybos prisidėjusi Ann-Sofie Johansson.

„H&M“ pristato pirmąją rudens-žiemos „H&M Conscious Exclusive“ kolekciją, kurioje pirmą kartą naudojami perdirbtas kašmyras ir aksomas, pagamintas iš perdirbto poliesterio


„H&M Conscious Exclusive“
„H&M Conscious Exclusive“
Gamintojo archyvas


Įkvėpta prarastų senovinių gobelenų fragmentų, naujoji kolekcija sujungia prarastų istorinių artefaktų gyvenimą ir kelionę kartu su naujausiomis tvarių medžiagų inovacijomis. Perdirbtas kašmyras ir aksomas, pagamintas iš perdirbto poliesterio, debiutuoja kolekcijoje, kurioje vyrauja dramatiški, tačiau tuo pačiu ir romantiški siluetai bei modernūs kirpimai.


„H&M Conscious Exclusive“
„H&M Conscious Exclusive“
Gamintojo archyvas


„Mes labai nekantraujame pirmą kartą pristatyti rudens-žiemos sezono „H&M Conscious Exclusive“ kolekciją.


Viskas prasidėjo nuo noro sukurti dėmesį traukiantį paltą iš tvarios medžiagos, kuris galėtų būti dėvimas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien, tačiau vėliau ši idėja išsivystė į norą sujungti istorinių artefaktų ir modernaus dizaino jautrumo keliones“, – teigia prekių ženklo kūrybinė patarėja Ann-Sofie Johansson.


„H&M Conscious Exclusive“
„H&M Conscious Exclusive“
Gamintojo archyvas


„Šioje kolekcijoje rasite nuostabią skirtingų tvarių medžiagų gamą, pavyzdžiui, perdirbtą kašmyrą bei aksomą, pagamintą iš perdirbto poliesterio ir po anksčiau pristatytos kolekcijos gamybos likusios „ECONYL®“ medžiagos. Kokybė ir audiniai ne tik papildo dizainą, bet ir pabrėžia medžiagų inovacijas, kurios yra labai svarbios mūsų prekių ženklui. Užtrukome be galo daug metų kol aksomo kokybė tapo tokia aukšta, kokia ji yra dabar ir tuo mes labai džiaugiamės“, – Cecilia Brännsten, prekių ženklo grupės aplinkos tvarumo vadovė


„H&M Conscious Exclusive“
„H&M Conscious Exclusive“
Gamintojo archyvas


Meistriškai sukurti moteriški drabužiai, apatinis trikotažas, batai ir aksesuarai balansuoja tarp subtilios dramos rafinuotumo ir kruopščiai kurtų modernių detalių. Jie gali būti dėvimi vakarėlių metu, tačiau puikiai tinka ir labiau atsipalaidavusiai, tačiau prabangaus įvaizdžio siekiančiai moteriai.


„H&M Conscious Exclusive“
„H&M Conscious Exclusive“
Gamintojo archyvas


Pagrindiniai šios kolekcijos drabužiai – platus, žemę siekiantis juodas paltas su didele apykakle ir stulbinančiais šoniniais kirpimais iki liemens, pagamintas iš perdirbtos vilnos, taip pat blizgantis gėlėtas švarkelis, pagamintas iš perdirbtų plastikinių butelių, bei ilga, marga suknelė, sukurta iš 100 proc. ekologiško šilko, kurią puošia plačios rankovės ir gili V formos iškirptė nugaroje, praeivius privers atsisukti.


„H&M Conscious Exclusive“
„H&M Conscious Exclusive“
Gamintojo archyvas


Kolekcijos spalvų paletė yra sudaryta iš juodos, baltos, blankios rausvos, garstyčių geltonos, blankios mėlynos ir šviesiai pilkos spalvų atspalvių.


Aksesuarų asortimentą sudaro į skulptūras panašūs auskarai, pagaminti iš perdirbto plastiko, juodi, kojines primenantys bateliai iš perdirbto poliesterio ir aukštakulniai su juostelėmis, kurie yra pagaminti iš perdirbto poliesterio ir „TENCEL™“ audinio. Taip pat kolekcijoje galima rasti didelę margą skarą, pagamintą iš „TENCEL™“ ir puoštą ilgais kutais, juodus antpečius su perdirbto aksomo apskritimais, pritvirtintais prie ilgų juostų, bei gobtuvą, sukurtą iš juodų žvynelių.Unikali internetinė kolekcija internetinėje parduotuvėje hm.com pasirodys jau š.m. rugsėjo 27 d.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis